Forum Lecznica OAZA Strona Główna Lecznica OAZA
Forum strony lecznica-oaza.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ostatni post

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lecznica OAZA Strona Główna -> INFORMACJE O FORUM
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lek.wet.Lidia Lewandowska
Forumowy lekarz

Zwierzątka: 2 świnki morskie - Gadi i Kwiatuszek, 2 koty - Gryzelda i Catcher, koszatniczka - Ogonek.

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2013 5:27 pm    Temat postu: Ostatni post Odpowiedz z cytatem

Dziś piszę mój ostatni post na tym forum... W dniu dzisiejszym FORUM zostanie ostatecznie zamknięte i pozostanie tylko w wersji archiwalnej Rolling Eyes

Mam duży sentyment do tego miejsca, wiele prywatnych rozmów odbyło się dzięki forumowej poczcie, wiele również rozmawialiśmy publicznie omawiając niektóre problemy zdrowotne zwierząt. Teraz jednak, gdy powstała nasza nowa strona www (www.lecznica-oaza.pl) mam nadzieję utworzyć na niej miejsce, gdzie znajdą się odpowiedzi na część z Państwa pytań. Nie da się odpowidzieć na wszystkie - od razu uprzedzam, że nie mam takiej możliwości. Niektóre jednak na pewno znajdą się w grupie, której zdołam odpisać.

Zawsze proszę pamiętać, że najważniejszy jest lekarz który widzi i bada zwierzę. My z daleka możemy tylko coś sugerować, doradzić, ale nie możemy mieć żadnej pewności, ponieważ nie widzimy pacjenta.

Pytanie proszę wysyłać na adres: lidialew@poczta.fm

Jeżeli mam możliwość odpowiadam zazwyczaj szybko (do 5 dni). Jeżeli do tego czasu nie otrzymali Państwo odpowiedzi to znaczy, że nie zdołałam jej udzielić. Moja doba ma niestety tylko 24 godziny i nie chce się wydłużyć ani o godzinkę, nawet gdy bardzo ją o to proszę. Ilość maili na które odpowiadam musi więc być ogranoczona. Czytam wszystkie maile, niestety odpisuję tylko na część z nich.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję to zobaczenia/usłyszenia na naszej nowej stronie www, na facebooku lub w przychodni OAZA - Kraków Smile

Pozdrawiam serdecznie,
Lek.wet.Lidia Lewandowska

Przychodnia weterynaryjna OAZA - Kraków
Ul. Zamoyskiego 86 (Kraków - Podgórze)
Tel: 507-791-189.

http://www.lecznica-oaza.strefa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lecznica OAZA Strona Główna -> INFORMACJE O FORUM Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: