Aktualności z życia lecznicyUWAGA! 25.03.2020 miała miejsce przeprowadzka - 

znajdujemy się teraz przy ul. Lubelskiej 16-18, lokal nr 10 w Krakowie :)

Powolutku wracamy do pracy. Niestety jeszcze nie w poniedziałek i wtorek. Pierwsza miała wrócić dr Lewandowska, niestety choroba mocno dała się jej we znaki i nie ma jeszcze na to siły. W czwartek wróci natomiast do pracy dr Patrycja. W czwartek i piątek przychodnia będzie otwarta, ale w skróconym wymiarze godzin. W sobotę pracujemy do 14.00. Od poniedziałku 16.11 wracamy do pracy w normalnych godzinach otwarcia i pełnym składzie.

W poniedziałek 09.11 i wtorek 10.11 od godziny 12.00 - 20.00 w lecznicy będzie nasza recepcjonistka - p. Ania. Będzie dzwoniła do Państwa przekładać pewne wizyty, będzie też odbierała telefony, jednak dopiero w poniedziałek od godziny 16.00 (najpierw musi przełożyć te wizyty, które nie będą się mogły odbywać w zaplanowanym wcześniej czasie).

Niestety z powodu bardzo dużej ilości planowanych wizyt, które muszą się odbyć i małej ilości personelu w tym tygodniu nie będziemy mieli za bardzo szansy przyjmować pacjentów nagłych. Proszę nie mieć nam tego za złe i w nagłych sytuacjach kierować się do innych lecznic.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia w tym trudnym czasie.

Zespół OAZY - Kraków  

Informacja z dnia: 08.11.2020


Bardzo przykro jest nam to ogłaszać, niestety z powodu coronawirusa stwierdzonego wśród naszych naszego personelu, dla bezpieczeństwa nas wszystkich musięliśmy podjąć decyzję o zamknięciu OAZY. Ponowne otwarcie planowane jest na poniedziałek 09.11.2020. Wtedy też można do nas dzwonić i umawiać się na terminy wizyt. Życzymy wszystkim dużo zdrowia i mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce.

Informacja z dnia: 31.10.2020


INFORMACJA:

W dniu 01.05.2020r przychodnia weterynaryjna OAZA będzie nieczynna. 

W sobotę 02.05 pracujemy normalnie - od 9.00 - 15.00


Myślę, że w tych trudnych czasach wszyscy zrozumieliśmy, jak ważna jest bliskość innych ludzi , małe gesty przyjaźni, słowa wsparcia.
Życzymy Państwu, aby mimo tego wszystkiego co dzieje się wokół, ten czas był wyjątkowym i dodał nam wszystkim dużo sił!

Zespół OAZY - Kraków.


Przeprowadzka:

Tak, to już niedługo. Jeżeli koronawirus nie stanie nam na przeszkodzie 23 i 24 marca przenosimy lecznicę na ulicę Lubelską. W tych dniach OAZA będzie niestety zamknięta. 25 marca zapraszamy już do nowej lecznicy :)

Nasz nowy adres to ul. Lubelska 16-18, lokal nr 10

Informacja z dnia: 03.03.2020Akcja szczepień królików:

W 2 turach - pierwsza na Zamoyskiego, a druga już na Lubelskiej :)

Urodziny lecznicy zrobimy w tym roku trochę później - bo 26 marca, podczas akcji szczepień już przy ul. Lubelskiej.

Chcemy tym sposobem cieszyć się razem z Państwem naszym 10-leciem w Krakowie i naszą nową, śliczną lecznicą :):):)

Przenosiny wstępnie planowane są na 23-24 marca (potwierdzimy to w oddzielnym poście)

Informacja z dnia: 03.03.2020


Nowa strona lecznicy :)

Czas biegnie do przodu i stara strona przestała być tak funkcjonalna jak byśmy tego chcieli. Dlatego powstała nowa, którą bardzo bardzo polubiliśmy :) Mamy nadzieję, że i Państwu przypadnie do gustu :):):)

Informacja z dnia: 16.03.2019


08.03.2019 -  urodziny OAZY :)

To był cudowny dzień 💙 Dziękujemy wszystkim, którzy u nas byli, tym, którzy dzwonili do nas z życzeniami, wysyłali maile, składali życzenia przez fb. Czułyśmy się dziś bardzo doceniane i kochane 🤗😊😘Dziękujemy!!! ❤

Zdjęcia

Informacja z dnia: 08.03.2019


Archiwum

Od 01.10.2018 w naszej przychodni nie będziemy przyjmować już psów i kotów :(

Będzie to lecznica ze ścisłą specjalizacją, ukierunkowana wyłącznie na leczenie zajęczaków, małych i dużych gryzoni oraz jeży (pigmejskich).

Skąd taka decyzja? czytaj dalej...

Informacja z roku: 2018

◆    ◆    ◆

Konferencja VetCo - zwierzęta egzotyczne

To była ważna dla mnie konferencja.Prowadzili ją Katherine Quesenberry oraz James W. Carpenter – jedni z moich pierwszych nauczycieli. Gdy zaczynałam 15 lat temu przygodę z weterynarią, ich książki - sprowadzane ze stanów, prawie nie do zdobycia- były dla mnie wejściem w ten cudowny świat, który pochłonął mnie bez reszty. U nas wtedy leczeniem królików czy świnek morskich prawie nikt się nie zajmował. Czytałam w tramwaju, na ławce w parku, w pracy. Tak pogłębiała się moja pasja. Ja też tak chciałam! Przez te 15 lat wiele się zmieniło. Leczymy mnóstwo małych ssaków. Dokładamy swoją cegiełkę do rozwoju tego działu medycyny weterynaryjnej. Bardzo zbliżyliśmy się poziomem do tego „wielkiego świata”. I to jest budujące. 

W ten weekend miałam przyjemność poznać moich idoli osobiście. 
Jestem wzruszona i szczęśliwa :)
lek.wet. Lidia Lewandowska

Informacja z roku: 2018

◆    ◆    ◆

Nowy aparat do USG

Zakupiliśmy do lecznicy nowy aparat USG, cyfrowy, z kolorowym dopplerem, z głowicami umożliwiającymi badanie nawet najmniejszych pacjentów :)

Informacja z roku: 2017

◆    ◆    ◆

Wykład dr Lewandowskiej w Łodzi

W dniu wczorajszym dr Lidia Lewandowska pojechała do Łodzi, gdzie na kongresie praktyki weterynaryjnej głosiła wykład na temat "Chorób przewodu pokarmowego królików". Dzięki temu coraz większe grono lekarzy będzie umiało nieść fachową pomoc swoim uszatym podopiecznym.

Informacja z roku: 2017

◆    ◆    ◆

◆    ◆    ◆

Dr Lewandowska w Dzień dobry TVN :)

28.12.2013r w Dzień dobry TVN mogliśmy oglądać dr. Lidię Lewandowską wraz z rodziną. 

Program poświęcony był mamie dr. Lidii (profesor Agnieszce Zalewskiej), która jako pierwsza kobieta w historii została wybrana szefową Rady Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych (CERN).

Prof. Zalewska jest pierwszym przewodniczącym Rady CERN pochodzącym z kraju Europy Środkowo-Wschodniej i jest pierwszą kobietą, która objęła tę prestiżową funkcję.

Informacja z roku: 2013

◆    ◆    ◆

Cyfrowy RTG w OAZIE - Kraków

Od dziś pracujemy na nowym sprzęcie :) Nasz doskonały rentgen zaopatrzony został w cyfrowy skaner (Agfa CR12-X) dzięki któremu zdjęcia ze specjalnej kasety trafiają bezpośrednio do komputera. Tam po wstępnej obróbce są odczytywane i zapisywane na płytach CD.

Informacja z roku: 2013