Forum Lecznica OAZA Strona Główna Lecznica OAZA
Forum strony lecznica-oaza.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zasady udzielania pomocy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lecznica OAZA Strona Główna -> KRÓLIKI - maile i pytania forumowiczów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lek.wet.Lidia Lewandowska
Forumowy lekarz

Zwierzątka: 2 świnki morskie - Gadi i Kwiatuszek, 2 koty - Gryzelda i Catcher, koszatniczka - Ogonek.

PostWysłany: Wto Lut 17, 2004 11:56 pm    Temat postu: Zasady udzielania pomocy Odpowiedz z cytatem

Witam,
Chciałabym, aby wiedzieli Państwo, że nie zawsze da się pomóc przez internet Crying or Very sad . Często dostaję rozpaczliwe listy w stylu: moje zwierzątko nie je i nie pije, jest wychudzone, ma okropną biegunkę, ciągle wymiotuje, nie chce chodzić, jest apatyczne itp. Ja też bardzo bym chciała, aby tak nie było, ale niestety bez przebadania zwierzątka nie jestem w stanie mu pomóc. Weterynaria to nie zgadywanki. W takich przypadkach stosuje się odpowiednie badania diagnostyczne, a przede wszystkim używa się leków, których przez internet przesłać nie mogę. Przykro mi z tego powodu, ale tak jest. Jedyne, co mogę poradzić, to to, aby jak najszybciej zanieść zwierzaczka do lekarza weterynarii. Tak będzie naprawdę najlepiej. Każdy taki przypadek wymaga udzielenie konkretnej pomocy lekarskiej a czas oczekiwania na mailową odpowiedź tylko pogarsza stan zdrowia zwierzątka. Na odpowiedź trzeba nieraz czekać dłuższy czas, ponieważ listów od Państwa jest wiele, a czasu ... wszyscy wiemy jak z nim jest. Dlatego proszę raz jeszcze – Exclamation pilne przypadki leczcie Państwo ambulatoryjnie a nie wirtualnie Exclamation – dla dobra Państwa podopiecznych.
Pozdrawiam serdecznie.
Lek.wet.Lidia Lewandowska.

Przychodnia weterynaryjna OAZA - Kraków
Ul. Zamoyskiego 86 (Kraków - Podgórze)
Tel: 507-791-189.

http://www.lecznica-oaza.strefa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Lecznica OAZA Strona Główna -> KRÓLIKI - maile i pytania forumowiczów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: