Jak umówić się na wizytę

ZAPISY - DLACZEGO?

Na wszystkie wizyty w naszej przychodni obowiązują wcześniejsze zapisy. Niestety doba ma tylko 24 godziny i musimy wszystko dobrze skoordynować, aby móc pomóc jak największej liczbie pacjentów nie doprowadzając równocześnie do tworzenia się ogromnych kolejek w poczekalni. 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wszystkich chętnych prosimy aby przed przyjazdem do nas zadzwonili  pod jeden z podanych numerów ( 507-791-189 lub 12 296 31 33) i umówili się na konkretny termin i godzinę. W rozmowie telefonicznie będziemy Państwa pytać o gatunek zwierzątka z jakim chcą Państwo przyjść i cel wizyty (np. badanie kliniczne, pobranie krwi czy wykonanie innych badań dodatkowych) i w zależności od tego ustalimy wspólnie najlepszy termin i godzinę na taką wizytę.

WAŻNA SPRAWA … PUNKTUALNOŚĆ

Staramy się przyjmować wszystkich punktualnie, o godzinie na którą byli Państwo zapisani.  Drobne przesunięcia związane są z sytuacjami nagłymi (stany zagrażające życiu przyjmowane są poza kolejnością) lub potrzebami danego pacjenta (czasem umawiają się Państwo z jedną sprawą a na miejscu okazuje się, że u zwierzątka występują jeszcze inne problemy)

Bardzo prosimy o przychodzenie na czas. Spóźnianie może nam uniemożliwić wykonanie badań jakie dla danej wizyty były planowane, czasem skutkuje wręcz brakiem możliwości przyjęcia zbyt mocno spóźnionego pacjenta.

CO JEŚLI KTOŚ PRZYSZEDŁ A NIE BYŁ ZAPISANY?

Pacjenci którzy  przychodzą nie zapisani nie zawsze mogą zostać przyjęci. W przypadku gdy lekarz ma już pełen grafik może nie być w stanie przyjąć pacjenta, który nie został wcześniej zgłoszony. W takich sytuacjach umawiamy Państwa na inny termin lub (jeśli sprawa jest pilna) odsyłamy na dyżur do innej lecznicy.Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.