Oazowy Blog Lecznicowy

Marcin Kędryna Stanowisko: Behawiorysta


Bardzo dobry psi behawiorysta - jeśli ktoś ma problem ze swoim czworonożnym przyjacielem z czystym sumieniem POLECAMY.

Nie można zostać prawdziwym behawiorystą kończąc teoretyczne kursy – na wykładach prowadzonych w zamkniętych salach lub wirtualne. Praktykę zdobywa się w terenie – pracując z psami dzień w dzień, w najróżniejszych warunkach.

Taki właśnie jest p. Marcin Kędryna. Dowiedziałam się o nim spacerując po krakowskich Błoniach, słuchając ludzi którym pomógł. Usłyszałam o nim również w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Krakowie, gdzie pomagał zajmując się trudnymi psami – rehabilitując amstraffy, pit bulle i inne psy, do których większość ludzi bała się nawet podejść. Jemu udawało się wyprowadzać je na prostą, dawać szansę na dobre życie.

Postanowiłam poznać Pana Marcina i nie zawiodłam się. Ogromna wiedza oraz doświadczenie – to rzuca się w oczy od razu. Rozsądek w działaniu. Brak oporu w mówieniu prawdy – czasem nawet trudnej – właścicielom. Poznałam również jego psy – rottweilera Rico, amstaffa Amifiego, słuchałam historii pit bullki Jessici. Wszystkie uratowane z bardzo trudnych warunków, dzięki pracy Pana Marcina zrehabilitowane, szczęśliwe.

Wiem jak wielu właścicieli ma problemy ze zrozumieniem zachowania swoich psów, potrzebuje pomocy, pokazania jaką drogę wybrać, aby pomóc sobie i zwierzęciu. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Marcina. To co Państwu powie, być może z początku nie będzie łatwe, ale dobrych rad warto słuchać – lekarstwo bywa gorzkie, ale ważne jest to, że ma pomóc. Naprawiona relacja człowieka z psem, psa z innymi zwierzętami, warta jest wszelkich poświęceń.

Jeśli mają Państwo problem ze swoim czworonożnym przyjacielem, warto szukać pomocy. Im szybciej się Państwo za to zabiorą, tym łatwiej i skuteczniej uda się pomóc. Problemy nie znikają same. Co najwyżej zmieniają swoją formę. Brak działania, udawanie że problemu nie ma - to nigdy nie są dobre rozwiązania. Z pomocą wszystko może się udać. Trzeba tylko w to uwierzyć i zacząć działać :)

Lek.wet. Lidia Lewandowska

 

Kontakt:

P. Marcin Kędryna (znany również jako „Psi Brat"):

Telefon: 533 558 195

Strona www Pana Marcina