*    *    *

Zyta| 22-03-2019

Oaza jest absolutnie wspaniałym miejscem. Od roku pod opieką tych cudownych Pań jest nasza króliczka Tadzia, która w tym czasie przeszła niezbędne badania, miała szybki i sprawny zabieg kastracji, leczono też u niej problemy ze skórą, a ostatnio zaobserwowano również problem z siekaczem,którego my sami wcześniej nie zauważyliśmy. Po wszystkich wizytach wychodzimy pewni, że zwierzakiem zaopiekowano się jak trzeba, dostajemy szczegółowe wskazówki dot. Opieki i bardzo szybko widzimy efekty zaleconego leczenia. Od wczoraj pod opieką Oazy jest również nasz drugi królik Ryjek z adopcji, już zaszczepiony i wesoło kicający po domu 😊 Serdecznie polecam korzystanie z usług tej placówki. Zawsze jest profesjonalnie i bardzo miło, a do tego urocza poczekalnia zwala z nóg każdego miłośnika gryzoni i zajęczaków 😊


Agnieszka Czernecka| 11-02-2019

Profesjonalne podejście. Wszystkie zabiegi i opieka na najwyższym poziomie.


Agnieszka Myśliwy| 10-02-2019

Najlepsza przychodnia dla królików, świnek morskich i innych małych zwierząt w Krakowie. Wspaniałe lekarki dysponujące ogromną wiedzą i pełne empatii. Nowoczesny sprzęt. Mały szpitalik. Gorąco polecam.


Piotr Twardosz | 10-02-2019

Fachowa opieka widać że mają serce do zwierzaków tylko cena wizyty uderza po kieszeni ale Polecam


Alajna S | 16-01-2019

Cudowne miejsce i cudowny personel w pełni oddany ratowaniu ukochanych gryzoni. W pełni rozumieją, że naszym ukochanym zwierzakiem może być np. szczurzynka 🐀. Bardzo spokojnie i rzeczowo informują o stanie zdrowia pacjenta, informują o wszystkich opcjach i pozwalają spokojnie dokonać wyboru co do opcji leczenia, pomagając poprzez zasugerowanie najrozsądniejszego rozwiązania.


Mariusz | 24-12-2018

Kontakt do Oazy otrzymałem od kolegi weterynarza z Wieliczki. który nie specjalizuje się w gryzoniach Moja szynszyla Gwiazdka :-) miała mały kłopocik. 

Podejście Pani doktor bardzo profesjonalne, świetne podejście do zwierząt, miła obsługa dla ich właścicieli.
Absolutnie polecam, zwierzak po operacji czuje się świetnie, wielkie dzięki w imieniu dzieci. 
Życzę , aby nigdy nie zmieniły Panie podejścia do wykonywanego zawodu, bo to co robicie jest wspaniałe i profesjonalne . Pozdrawiam Mariusz


Zuzanna Piotrowska | 19-11-2018

Z całego serca polecam OAZĘ! 
Wspaniali ludzie uratowali mojego króliczka!
Ratowanie małych zwierzątek tylko w OAZIE.
Ja i Teddy dziękujemy z całego serca!


Kasia | 03-11-2018

Ogromna empatia i miłość do zwierząt widoczna na każdym kroku. Wszystko wytłumaczone, opisane, opowiedziane- zaufanie i wiara, że mojemu królikowi absolutnie nic złego się nie stanie, towarzyszyło mi już od przekroczenia progu. Króliczasty sam wybrał- tylko Oaza! :) Pasztet pozdrawia wszystkie Panie! ;)


Magdalena | 27-10-2018

Wspaniali lekarze i technicy!!!!!!Ratuja każde zwierzę,maja w sobie i empatie i ogromną wiedzę,która się dzielą z właścicielami zwierzątka, świetnie tłumacza i mają duże doświadczenie-ewidentnie widać.
Polecamy wszystkimi rękami ,nogami i razem z Tuśkiem również łapkami!!!
Dziekuję za przywrócenie zdrowia Królisiowi.


Kasia Pęgiel | 20-10-2018

Po odesłaniu mnie przez 6 innych gabinetów, trafiliśmy z chorym chomikiem do Oazy. Mimo iż poczekalnia była pełna pacjentów, nie odmówiono nam pomocy. Podczas badania w gabinecie obecny był jego prawowity właściciel, czyli mój 9 letni syn. Pani doktor z pełną powagą odpowiadała na wszystkie pytania syna. Chomik uratowany! Bardzo dziękujemy za profesjonalne podejście.


 Michał Śmiałowski | 10-10-2018

Idealne połączenie niezbędnych dla tak wysokiej oceny składowych: umiejętności + zaangażowanie. Male futerkowce znajdą tu pomoc na jaką zasługują. Polecam.


 Jakub Tomala | 05-10-2018

Weterynarze specjalizujący się w gryzoniach, fachowa obsługa, rzetelne podejście do klienta i pacjenta. Ceny niemałe, ale za jakość trzeba zapłacić.


 Magda | 15-09-2018

Profesjonalna obsługa w połączeniu z ogromną dawką empatii i miłości do zwierząt oraz indywidualnego podejścia do każdego z pacjentów czyni Oazę leczniczą wyjątkową. Lekarze swoim zaangażowaniem i determinacją udowadniają, że zawód weterynarza to nie tylko praca lecz pasja i powołanie.


Grzesiek | 23-08-2018

Przyszedłem do Oazy z moim jeżykiem, po badaniu okazało się że ma dość duży nowotwór, więc już na następny dzień udało się umówić na operację. Pani Magda bardzo kompetentnie i wyczerpująco opisała mi obecny stan zwierzątka, rokowania, sposób leczenia, dzięki czemu miałem świadomość co czeka mnie i jeżyka. Operacja była trudna, jeżyk miał zatrzymania oddechu, lecz dr. Lidii udało się ją odratować, usunąć nowotwór i przedłużyć jej emeryturę. Po operacji pani Magda dokładnie opisała co się z jeżykiem działo, co zostało zrobione i jak postępować po operacji. Chcę gorąco podziękować wszystkim paniom, które pracują w oazie za troskliwą opiekę nad zwierzętami i miłe nastawienie do właściciela, oraz pani Lidii za fachowe wykonanie operacji. Klinika godna polecenia :)


Mama Lunka i Kropki | 11-08-2018

Jestem mamą chomika i krolika. Leczymy się w Oazie od paru lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Uratowali życie mojej małej chomiczki, która miała chorą macice i trzeba było ją jej wyciąć. Pomimo ryzyka operacja przeszła bez żadnych powikłań za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim z całego serca.


Kasia Surzyn - właściciel 4 świnek morskich | 09-08-2018

Rysio - świnka morska po kastracji u pani Dr Lewandowskiej już mieszka ze swoją dziewczyną Lodzią. To już 3cia kastracja u moich kolejnych świnek samczyków i oddaję je bez obawy w ręce pani doktor. 
Alunia - samiczka ze startymi ząbkami, po diagnozie w Oazie, podawaniu przepisanych leków, po tygodniu zaczęła znów sama jeść, i to nie tylko sałatę, ale marchew, buraczka, bardzo twarde warzywa. 
Nie ma lepszej kliniki dla małych zwierząt. Mieszkam obecnie w Stalowej Woli i niestety nie ma tutaj ani jednego weterynarza specjalisty od małych zwierzątek. Wszyscy leczą psy i kotki, niestety w domenie gryzoni jest to wiedza tak znikoma (tragiczne doświadczenie z jedną z moich świnek w SW) iż jeżdżę do Oazy systematycznie z Podkarpacia. Po prostu warto!! Polecam wszystkim właścicielom małych przyjaciół.


Natalia i Antonio | 10-06-2018

Bardzo serdecznie polecam przychodnię Oaza!
Trafiliśmy tutaj z bardzo chorą świnką morską. W ciągu jednego dnia świnka została dokładnie przebadana i trafnie zdiagnozowana - chore nerki. Wdrożono odpowiednie leczenie i powoli wszystko zmierza ku dobremu, a jeszcze kilka tygodni wcześniej obawialiśmy się o życie naszego pupila.
Szczególnie dziękujemy Pani Doktor Magdzie Zwolińskiej, która prowadzi leczenie naszego Edzia. Jest to bardzo sympatyczna osoba z ogromnie wielkim sercem dla zwierząt, a przy tym bardzo dobry specjalista. Miło popatrzeć jak Pani Doktor zajmuje się świneczką - delikatnie i z wyczuciem.
Jeśli zależy nam na zdrowiu i życiu naszych małych zwierzaczków - uważam, że nie ma lepszego miejsca niż przychodnia Oaza. Najlepsi lekarze i duże możliwości!


Dorota | 06-06-2018

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt z naszym króliczkiem i choć było ich dopiero kilka, mogę śmiało powiedzieć, że sama chciałabym chodzić do takiego lekarza :P pani Zwolińska szczególnie skradła nasze serca cierpliwością, życzliwością i ogromem wiedzy jaką posiada. Z dokładnością godną podziwu odpowiedziała na każde zadane pytanie, choć o większość nie trzeba było nawet pytać i widać, że kocha wszystkie zwierzątka a one ją. Lucy po operacji guzka czuje się b. dobrze, czekamy jeszcze na wyniki ale wierzę że będzie ok. Dziękujemy bardzo :)


Ewa Płaska | 13-01-2018

Bardzo dziękuje doktor Lewandowskiej za opiekę nad stadem moich wściekłych szczurów. Dobrze że są zdrowe i będziemy jeszcze długo razem.


Gosia Płoskonka | 13-08-2017

Wszystko na najwyższym poziomie ,sympatyczna atmosfera,ogromna wiedza. Tuptusiowi niestety zabrakło sił i odszedł od nas :( ale do samego końca był pod dobrą opieką.


Piotr Domagała | 06-07-2017

Bardzo dziękujemy w imieniu bardzo chorego królika Balcera, który był usypiany do operacji okulistycznej. Świetna robota!!! Balcerek rozrabia jakby nigdy nie chorował. Dziękujemy!!!!!


Emilka | 18-06-2017

Dziękuję bardzo za pomoc, serce, zrozumienie. Nie zdążyłyśmy - mojemu maleństwu zabrakło sił, ale dzięki wspaniałej Pani Doktor Patrycji - wszystko miało miejsce i czas. Dziękuję, że jesteście.


Wiktoria | 07-04-2017

Jak leczyć szczury to tylko w Oazie! :)
Baaaardzo profesjonalne podejście, przemiła atmosfera. Nie tylko odczułam to ja, ale także szczur, który ani trochę się nie stresował. Pani doktor bardzo miła, do pomocy zwierzętom podchodzi z miłości :) nic dodać nic ująć


Kasia Surzyn | 27-02-2017

Witam, 
świnka morka Zygmuś dzisiaj miała ściągnięte szwy po operacji i wycięciu u Państwa guzka przedudzia i 2 tłuszczaków. Bardzo, bardzo dziękujemy za profesjonalizm!! Zygmuś już wcina wszystko, rusza się bez problemów, przewala swoje kochane boczki na sianku i goni się z Alunią, towarzyszką życia. Wszystko to zaledwie tydzień po operacji. Tak bardzo się cieszę że Pani Lecznica istnieje. Nie wyobrażam sobie leczyć gdzie indziej moje świnki. 
Podróż z Podkarpacia do Państwa nie jest żadnym problemem. Dziękujemy!!!!


Grzegorz P. | 23-02-2017

Opisuję leczenie mojej świnki ponieważ też szukałem opinii i informacji w internecie zanim zdecydowałem się na leczenie. Moja świnka na początku przestała jeść - wypadły jej dolne siekacze była dokarmiana i miała podawane rozdrobione i roztarte jedzenie. Umówiłem się w międzyczasie na wizytę u w tut.Przychodni gdzie została stwierdzona wada zgryzu tylnych zębów , ktore z biegiem czasu uniemożliwiały jedzenie. Na następnej wizycie pod narkozą zostały spiłowane przerośnięte zęby ( zabieg zniósł dobrze) i świnka miała po ok 2-3 tyg zacząć samodzielnie jeść. Już po ok 1 tyg samodzielnie próbował jeść ( brał sianko, zieleninę) jednak nie mógł wciągać jedzenia do pyszczka żeby go połknąć w międzyczasie zacząłem podawać antybiotyk z powodu dużej bolesności po stronie skracanych zębów i zmiany zachowania - po ok 2 dniach była poprawa. Na następnej wizycie po zbadaniu i wykonaniu RTG zębów ustalono termin usunięcia źle rosnących zębów. Podczas zabiegu usunięte zostały zęby po P stronie żuchwy natomiast świnek po zabiegu dostał obrzęku płuc i w ciężkim stanie został zabrany do domu ( byłem informowany o zagrożeniu zabiegu natomiast świnek miał bardzo dobre wyniki z krwi i nie chorował na niewydolność serca - piszę to żeby zatstanowić się nad takim zabiegiem i nie narażać swojego przyjaciela na olbrzymie cierpienia). W domu przeżył jeszcze w ciężkim stanie 4 dni karmiony strzykawką na leku p/bólowym i antybiotyku jednak z powodu widocznego dużego cierpienia zdecydowaliśmy się na skrócenie cierpień i uśpiliśmy małego członka rodziny. Jednocześnie dziękuję P. Doktor za leczenie i opiekę.


Renata | 27-09-2016

Wszystko na najwyższym poziomie ! Miła i bardzo fachowa kadra. Panie opiekują się moimi królikami i zawsze potrafią pomóc , w każdej sytuacji. Przychodnia naprawdę godna polecenia.


Ewa | 05-07-2016

Profesjonalna opieka, bardzo miły zespół, przed i po zabiegu świnki wszystko dokładnie wytłumaczone i objaśnione co i jak, a zwierzątko co najważniejsze wyleczone.


 Mary | 20-04-2016

Moim zdaniem najlepsza klinika w Krakowie.
Wielkie podziękowania dla Pani doktor Lewandowskiej oraz zespołu Oazy za zabieg kastracji świnki morskiej- Gienka. Pierwszy raz zabrałam moje świnki morskie [Gienka i Stefkę] zaniemówiłam, ponieważ pierwszy raz w życiu widziałam tak dokładnie przebadane świnki.


Gabriela Firla | 31-03-2016

Nie znam lepszej lecznicy i bardziej kompetentnych Pań weterynarzy. Szczerze polecam!:)


Aneta | 07-01-2016

Jak dla mnie najlepsza klinika weterynaryjna w Krakowie. Rewelacyjne podejście do milusińskich i ich właścicieli. Byłam w klinice z króliczkiem i doznałam szoku ponieważ pierwszy raz w życiu Plamka była tak dokładnie przebadana:)


Natalia | 28-11-2015

Nigdy nie miałam okazji być w tej lecznicy, z resztą dzieli mnie od niej cała Polska, ale jestem pod wrażeniem strony internetowej,. Widać, że zwierzęta to wielka pasja i miłość Pani weterynarz. Wzruszyły mnie historie o operacjach chomików, które z pewnością 90% weterynarzy od razu by uśpiło. Oby więcej takich lecznic!


 Ilona i Dorota J. | 18-06-2015

Serdeczne podziękowania dla Pani dr Lewandowskiej oraz dla zespołu lecznicy za usunięcie kamienia nazębnego oraz 10 zębów u 11 letniej suczki Pusi (08.06.2015). Zastosowano narkozę wziewną (zwłaszcza dla starszych zwierząt) bardziej bezpieczną niż narkoza infuzyjna „zwykła”. 
Dziękujemy również Pani dr Annie Olejniczak-Pytel, która jest specjalistą w zakresie kardiologii, za konsultację i specjalistyczne badania sera (echo serca).Polecamy Lecznicę Oaza za profesjonalizm zespołu medycznego i wysoki stopień empatii do naszych ulubieńców (braci mniejszych) oraz ich opiekunów. 


Agnieszka & Max | 29-04-2015

Zdecydowanie najlepsza przychodnia dla królików! Kompeksowe badania, bardzo fachowe podejście, lekarze pracują z zamiłowania do pracy, co zwierzęta mocno wyczuwają i poddają sie leczeniu. Warto było przyjechać nawet z Kopenhagi i jakby się coś kiedyś znowu działo, na pewno też przyjedziemy do Oazy, bez wahania!

Dziękuję za wspaniałą opiekę nad moim Maxem, ma się świetnie i lepiej się odżywia!
Pozdrawiamy wszystkie wspaniałe Panie Doktor!


Ania N. + Fifi | 04-03-2015

Bardzo dziękuję za fachową opiekę nad moją Fifi. Ogromna wiedza, możliwość wykonania badań na miejscu, zapisy na godziny - wszystko czego może oczekiwać właściciel. Z pewnością będziemy do OAZY wracać!


 Izabela Trojan | 03-12-2014

Świetna klinika,domowa atmosfera,pełen profesjonalizm.Nigdy wcześniej nie dostawałam karty małego pacjenta do rąk jak również wyników wszystkich badań i zdjęć rtg.Jestem naprawdę pod wrażeniem,o wszystkim jestem informowana,itd.Panie Lekarki walczą o każdego Pacjenta do samego końca.Mojej świneczce Malwince przedłużyły życie o rok,podczas gdy poprzedni lekarz bezradnie rozłożył ręce,chcąc ją uśpić.Wielkie ukłony Pani Doktor Lewandowskiej oraz Dr Piotrowskiej.DZIĘKUJĘ! A teraz przyjeżdżam z królisiem Pysiem,który również serdecznie pozdrawia.


Sylwia Sowula | 02-09-2014

Najlepsza przychodnia weterynaryjna dla gryzoni w Krakowie i w małopolskim! Leczę tam moje trzy szczurcie, trafiały również tam ogonki z tymczasu.Bardzo dziękuję za fachową pomoc, zaangażowanie i wspaniałe podejście do zwierzaków. Po dzisiejszej wizycie i szczegółowych badaniach, kolejna szczurcia znalazła swój DS - dziękuję :-)


Ewa Sarnek | 12-07-2014

Świetna klinika, wspaniałe podejście do naszych futrzaków. Tu naprawdę kocha się wszystkie zwierzaki. A panie Doktor i panie Asystentki są zawsze uśmiechnięte, wyrozumiałe i bardzo cierpliwe zarówno dla swoich pacjentów, jak i dla ich właścicieli :):) Pozdrowienia od Carmen


Małgorzata Hudzik | 24-03-2014

Najlepsza przychodnia jaką znam. Choco, Zuzia, Basia, Lusia, Stefan, Franek i Gucio bardzo dziękują za opiekę i gorąco pozdrawiają! :)


Basia Szandrowska  | 15-03-2014

Najlepsza przychodnia na świecie!!!


Agata Przeniosło | 14-03-2014

Nie każdą wojnę się wygrywa, ale walczyliśmy do końca....
Ogromne podziękowania dla całego personelu przychodni Oaza za dwutygodniową fachową opiekę nad Chomisią , jej operację i 6-dniowy pobyt u Was w szpitalu. Wiem,że w lepsze ręce nie mogłyśmy trafić. Jeszcze raz dziękuję za wszystko.


A i M Kunysz | 18-01-2014

Serdeczne podziękowania dla Pań dr z Oazy,szczególnie P. dr Lewandowskiej za opiekę nad Tusiem; serce fachowość i maksymalne przedłużenie mu życia. Szczerze będziemy polecać to miejsce. A. i M Kunysz


Katarzyna Wajda | 18-01-2014

Genialna Przychodnia :)! Pozdrawiamy :)


Wcześniejsze opinie:

lata 2006-2013