*    *    *

Grzegorz Sekuła| 09-05-2020

Po pierwsze dziękuje za szczerość względem mnie. Zostałem poinformowany o tym ze świnka po podjęciu hospitalizacji ma 15% szans na przeżycie. Gdy wszedłem do gabinetu zostałem wypytany o wszytko związane z wizytą. Pani doktor zbadała go bardzo profesjonalnie oglądnęła wszystkie ząbki i wysłuchała szmer na sercu. Następnie świnka została zabrana na badania gdzie wyniki były koszmarne. Nie zdecydowałem się razem z rodzicami poddać go hospitalizacji ponieważ szansa była zbyt mała a dla umierającego najlepiej jest by umarł przy rodzinie. Dziś wieczorem Bobik odszedł i był to prawdziwy cud. Wróciłem do domu z mamą przyszliśmy do mojego pokoju i zobaczyliśmy ze to już jest chyba ta chwila, bobik jednak wyszedł z budki ostatkami sił i zaczął nas wołać. Zaczęliśmy go głaskać a minutę później było już po wszystkim. Gdyby nie błędna diagnoza 4 weterynarzy i to ze wcześniej nie znaliśmy oazy, bobik mógłby przeżyć. Dziękuje za wszystko co zostało mi od was dane. Takich ludzi potrzeba więcej na ziemi. Takiej profesjonalnej pomocy dla maluj ssaków nie może zapewnić żaden weterynarz z okolic Krakowa i z całej polski. Opiekun Bobika


Zyta| 22-03-2019

Oaza jest absolutnie wspaniałym miejscem. Od roku pod opieką tych cudownych Pań jest nasza króliczka Tadzia, która w tym czasie przeszła niezbędne badania, miała szybki i sprawny zabieg kastracji, leczono też u niej problemy ze skórą, a ostatnio zaobserwowano również problem z siekaczem,którego my sami wcześniej nie zauważyliśmy. Po wszystkich wizytach wychodzimy pewni, że zwierzakiem zaopiekowano się jak trzeba, dostajemy szczegółowe wskazówki dot. Opieki i bardzo szybko widzimy efekty zaleconego leczenia. Od wczoraj pod opieką Oazy jest również nasz drugi królik Ryjek z adopcji, już zaszczepiony i wesoło kicający po domu 😊 Serdecznie polecam korzystanie z usług tej placówki. Zawsze jest profesjonalnie i bardzo miło, a do tego urocza poczekalnia zwala z nóg każdego miłośnika gryzoni i zajęczaków 😊


Agnieszka Czernecka| 11-02-2019

Profesjonalne podejście. Wszystkie zabiegi i opieka na najwyższym poziomie.


Agnieszka Myśliwy| 10-02-2019

Najlepsza przychodnia dla królików, świnek morskich i innych małych zwierząt w Krakowie. Wspaniałe lekarki dysponujące ogromną wiedzą i pełne empatii. Nowoczesny sprzęt. Mały szpitalik. Gorąco polecam.


Piotr Twardosz | 10-02-2019

Fachowa opieka widać że mają serce do zwierzaków tylko cena wizyty uderza po kieszeni ale Polecam


Alajna S | 16-01-2019

Cudowne miejsce i cudowny personel w pełni oddany ratowaniu ukochanych gryzoni. W pełni rozumieją, że naszym ukochanym zwierzakiem może być np. szczurzynka 🐀. Bardzo spokojnie i rzeczowo informują o stanie zdrowia pacjenta, informują o wszystkich opcjach i pozwalają spokojnie dokonać wyboru co do opcji leczenia, pomagając poprzez zasugerowanie najrozsądniejszego rozwiązania.


Mariusz | 24-12-2018

Kontakt do Oazy otrzymałem od kolegi weterynarza z Wieliczki. który nie specjalizuje się w gryzoniach Moja szynszyla Gwiazdka :-) miała mały kłopocik. 

Podejście Pani doktor bardzo profesjonalne, świetne podejście do zwierząt, miła obsługa dla ich właścicieli.
Absolutnie polecam, zwierzak po operacji czuje się świetnie, wielkie dzięki w imieniu dzieci. 
Życzę , aby nigdy nie zmieniły Panie podejścia do wykonywanego zawodu, bo to co robicie jest wspaniałe i profesjonalne . Pozdrawiam Mariusz


Zuzanna Piotrowska | 19-11-2018

Z całego serca polecam OAZĘ! 
Wspaniali ludzie uratowali mojego króliczka!
Ratowanie małych zwierzątek tylko w OAZIE.
Ja i Teddy dziękujemy z całego serca!


Kasia | 03-11-2018

Ogromna empatia i miłość do zwierząt widoczna na każdym kroku. Wszystko wytłumaczone, opisane, opowiedziane- zaufanie i wiara, że mojemu królikowi absolutnie nic złego się nie stanie, towarzyszyło mi już od przekroczenia progu. Króliczasty sam wybrał- tylko Oaza! :) Pasztet pozdrawia wszystkie Panie! ;)


Magdalena | 27-10-2018

Wspaniali lekarze i technicy!!!!!!Ratuja każde zwierzę,maja w sobie i empatie i ogromną wiedzę,która się dzielą z właścicielami zwierzątka, świetnie tłumacza i mają duże doświadczenie-ewidentnie widać.
Polecamy wszystkimi rękami ,nogami i razem z Tuśkiem również łapkami!!!
Dziekuję za przywrócenie zdrowia Królisiowi.


Kasia Pęgiel | 20-10-2018

Po odesłaniu mnie przez 6 innych gabinetów, trafiliśmy z chorym chomikiem do Oazy. Mimo iż poczekalnia była pełna pacjentów, nie odmówiono nam pomocy. Podczas badania w gabinecie obecny był jego prawowity właściciel, czyli mój 9 letni syn. Pani doktor z pełną powagą odpowiadała na wszystkie pytania syna. Chomik uratowany! Bardzo dziękujemy za profesjonalne podejście.


 Michał Śmiałowski | 10-10-2018

Idealne połączenie niezbędnych dla tak wysokiej oceny składowych: umiejętności + zaangażowanie. Male futerkowce znajdą tu pomoc na jaką zasługują. Polecam.


 Jakub Tomala | 05-10-2018

Weterynarze specjalizujący się w gryzoniach, fachowa obsługa, rzetelne podejście do klienta i pacjenta. Ceny niemałe, ale za jakość trzeba zapłacić.


 Magda | 15-09-2018

Profesjonalna obsługa w połączeniu z ogromną dawką empatii i miłości do zwierząt oraz indywidualnego podejścia do każdego z pacjentów czyni Oazę leczniczą wyjątkową. Lekarze swoim zaangażowaniem i determinacją udowadniają, że zawód weterynarza to nie tylko praca lecz pasja i powołanie.


Grzesiek | 23-08-2018

Przyszedłem do Oazy z moim jeżykiem, po badaniu okazało się że ma dość duży nowotwór, więc już na następny dzień udało się umówić na operację. Pani Magda bardzo kompetentnie i wyczerpująco opisała mi obecny stan zwierzątka, rokowania, sposób leczenia, dzięki czemu miałem świadomość co czeka mnie i jeżyka. Operacja była trudna, jeżyk miał zatrzymania oddechu, lecz dr. Lidii udało się ją odratować, usunąć nowotwór i przedłużyć jej emeryturę. Po operacji pani Magda dokładnie opisała co się z jeżykiem działo, co zostało zrobione i jak postępować po operacji. Chcę gorąco podziękować wszystkim paniom, które pracują w oazie za troskliwą opiekę nad zwierzętami i miłe nastawienie do właściciela, oraz pani Lidii za fachowe wykonanie operacji. Klinika godna polecenia :)


Mama Lunka i Kropki | 11-08-2018

Jestem mamą chomika i krolika. Leczymy się w Oazie od paru lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Uratowali życie mojej małej chomiczki, która miała chorą macice i trzeba było ją jej wyciąć. Pomimo ryzyka operacja przeszła bez żadnych powikłań za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim z całego serca.


Kasia Surzyn - właściciel 4 świnek morskich | 09-08-2018

Rysio - świnka morska po kastracji u pani Dr Lewandowskiej już mieszka ze swoją dziewczyną Lodzią. To już 3cia kastracja u moich kolejnych świnek samczyków i oddaję je bez obawy w ręce pani doktor. 
Alunia - samiczka ze startymi ząbkami, po diagnozie w Oazie, podawaniu przepisanych leków, po tygodniu zaczęła znów sama jeść, i to nie tylko sałatę, ale marchew, buraczka, bardzo twarde warzywa. 
Nie ma lepszej kliniki dla małych zwierząt. Mieszkam obecnie w Stalowej Woli i niestety nie ma tutaj ani jednego weterynarza specjalisty od małych zwierzątek. Wszyscy leczą psy i kotki, niestety w domenie gryzoni jest to wiedza tak znikoma (tragiczne doświadczenie z jedną z moich świnek w SW) iż jeżdżę do Oazy systematycznie z Podkarpacia. Po prostu warto!! Polecam wszystkim właścicielom małych przyjaciół.


Natalia i Antonio | 10-06-2018

Bardzo serdecznie polecam przychodnię Oaza!
Trafiliśmy tutaj z bardzo chorą świnką morską. W ciągu jednego dnia świnka została dokładnie przebadana i trafnie zdiagnozowana - chore nerki. Wdrożono odpowiednie leczenie i powoli wszystko zmierza ku dobremu, a jeszcze kilka tygodni wcześniej obawialiśmy się o życie naszego pupila.
Szczególnie dziękujemy Pani Doktor Magdzie Zwolińskiej, która prowadzi leczenie naszego Edzia. Jest to bardzo sympatyczna osoba z ogromnie wielkim sercem dla zwierząt, a przy tym bardzo dobry specjalista. Miło popatrzeć jak Pani Doktor zajmuje się świneczką - delikatnie i z wyczuciem.
Jeśli zależy nam na zdrowiu i życiu naszych małych zwierzaczków - uważam, że nie ma lepszego miejsca niż przychodnia Oaza. Najlepsi lekarze i duże możliwości!


Dorota | 06-06-2018

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt z naszym króliczkiem i choć było ich dopiero kilka, mogę śmiało powiedzieć, że sama chciałabym chodzić do takiego lekarza :P pani Zwolińska szczególnie skradła nasze serca cierpliwością, życzliwością i ogromem wiedzy jaką posiada. Z dokładnością godną podziwu odpowiedziała na każde zadane pytanie, choć o większość nie trzeba było nawet pytać i widać, że kocha wszystkie zwierzątka a one ją. Lucy po operacji guzka czuje się b. dobrze, czekamy jeszcze na wyniki ale wierzę że będzie ok. Dziękujemy bardzo :)


Ewa Płaska | 13-01-2018

Bardzo dziękuje doktor Lewandowskiej za opiekę nad stadem moich wściekłych szczurów. Dobrze że są zdrowe i będziemy jeszcze długo razem.


Gosia Płoskonka | 13-08-2017

Wszystko na najwyższym poziomie ,sympatyczna atmosfera,ogromna wiedza. Tuptusiowi niestety zabrakło sił i odszedł od nas :( ale do samego końca był pod dobrą opieką.


Piotr Domagała | 06-07-2017

Bardzo dziękujemy w imieniu bardzo chorego królika Balcera, który był usypiany do operacji okulistycznej. Świetna robota!!! Balcerek rozrabia jakby nigdy nie chorował. Dziękujemy!!!!!


Emilka | 18-06-2017

Dziękuję bardzo za pomoc, serce, zrozumienie. Nie zdążyłyśmy - mojemu maleństwu zabrakło sił, ale dzięki wspaniałej Pani Doktor Patrycji - wszystko miało miejsce i czas. Dziękuję, że jesteście.


Wiktoria | 07-04-2017

Jak leczyć szczury to tylko w Oazie! :)
Baaaardzo profesjonalne podejście, przemiła atmosfera. Nie tylko odczułam to ja, ale także szczur, który ani trochę się nie stresował. Pani doktor bardzo miła, do pomocy zwierzętom podchodzi z miłości :) nic dodać nic ująć


Kasia Surzyn | 27-02-2017

Witam, 
świnka morka Zygmuś dzisiaj miała ściągnięte szwy po operacji i wycięciu u Państwa guzka przedudzia i 2 tłuszczaków. Bardzo, bardzo dziękujemy za profesjonalizm!! Zygmuś już wcina wszystko, rusza się bez problemów, przewala swoje kochane boczki na sianku i goni się z Alunią, towarzyszką życia. Wszystko to zaledwie tydzień po operacji. Tak bardzo się cieszę że Pani Lecznica istnieje. Nie wyobrażam sobie leczyć gdzie indziej moje świnki. 
Podróż z Podkarpacia do Państwa nie jest żadnym problemem. Dziękujemy!!!!


Grzegorz P. | 23-02-2017

Opisuję leczenie mojej świnki ponieważ też szukałem opinii i informacji w internecie zanim zdecydowałem się na leczenie. Moja świnka na początku przestała jeść - wypadły jej dolne siekacze była dokarmiana i miała podawane rozdrobione i roztarte jedzenie. Umówiłem się w międzyczasie na wizytę u w tut.Przychodni gdzie została stwierdzona wada zgryzu tylnych zębów , ktore z biegiem czasu uniemożliwiały jedzenie. Na następnej wizycie pod narkozą zostały spiłowane przerośnięte zęby ( zabieg zniósł dobrze) i świnka miała po ok 2-3 tyg zacząć samodzielnie jeść. Już po ok 1 tyg samodzielnie próbował jeść ( brał sianko, zieleninę) jednak nie mógł wciągać jedzenia do pyszczka żeby go połknąć w międzyczasie zacząłem podawać antybiotyk z powodu dużej bolesności po stronie skracanych zębów i zmiany zachowania - po ok 2 dniach była poprawa. Na następnej wizycie po zbadaniu i wykonaniu RTG zębów ustalono termin usunięcia źle rosnących zębów. Podczas zabiegu usunięte zostały zęby po P stronie żuchwy natomiast świnek po zabiegu dostał obrzęku płuc i w ciężkim stanie został zabrany do domu ( byłem informowany o zagrożeniu zabiegu natomiast świnek miał bardzo dobre wyniki z krwi i nie chorował na niewydolność serca - piszę to żeby zatstanowić się nad takim zabiegiem i nie narażać swojego przyjaciela na olbrzymie cierpienia). W domu przeżył jeszcze w ciężkim stanie 4 dni karmiony strzykawką na leku p/bólowym i antybiotyku jednak z powodu widocznego dużego cierpienia zdecydowaliśmy się na skrócenie cierpień i uśpiliśmy małego członka rodziny. Jednocześnie dziękuję P. Doktor za leczenie i opiekę.


Renata | 27-09-2016

Wszystko na najwyższym poziomie ! Miła i bardzo fachowa kadra. Panie opiekują się moimi królikami i zawsze potrafią pomóc , w każdej sytuacji. Przychodnia naprawdę godna polecenia.


Ewa | 05-07-2016

Profesjonalna opieka, bardzo miły zespół, przed i po zabiegu świnki wszystko dokładnie wytłumaczone i objaśnione co i jak, a zwierzątko co najważniejsze wyleczone.


 Mary | 20-04-2016

Moim zdaniem najlepsza klinika w Krakowie.
Wielkie podziękowania dla Pani doktor Lewandowskiej oraz zespołu Oazy za zabieg kastracji świnki morskiej- Gienka. Pierwszy raz zabrałam moje świnki morskie [Gienka i Stefkę] zaniemówiłam, ponieważ pierwszy raz w życiu widziałam tak dokładnie przebadane świnki.


Gabriela Firla | 31-03-2016

Nie znam lepszej lecznicy i bardziej kompetentnych Pań weterynarzy. Szczerze polecam!:)


Aneta | 07-01-2016

Jak dla mnie najlepsza klinika weterynaryjna w Krakowie. Rewelacyjne podejście do milusińskich i ich właścicieli. Byłam w klinice z króliczkiem i doznałam szoku ponieważ pierwszy raz w życiu Plamka była tak dokładnie przebadana:)


Natalia | 28-11-2015

Nigdy nie miałam okazji być w tej lecznicy, z resztą dzieli mnie od niej cała Polska, ale jestem pod wrażeniem strony internetowej,. Widać, że zwierzęta to wielka pasja i miłość Pani weterynarz. Wzruszyły mnie historie o operacjach chomików, które z pewnością 90% weterynarzy od razu by uśpiło. Oby więcej takich lecznic!


 Ilona i Dorota J. | 18-06-2015

Serdeczne podziękowania dla Pani dr Lewandowskiej oraz dla zespołu lecznicy za usunięcie kamienia nazębnego oraz 10 zębów u 11 letniej suczki Pusi (08.06.2015). Zastosowano narkozę wziewną (zwłaszcza dla starszych zwierząt) bardziej bezpieczną niż narkoza infuzyjna „zwykła”. 
Dziękujemy również Pani dr Annie Olejniczak-Pytel, która jest specjalistą w zakresie kardiologii, za konsultację i specjalistyczne badania sera (echo serca).Polecamy Lecznicę Oaza za profesjonalizm zespołu medycznego i wysoki stopień empatii do naszych ulubieńców (braci mniejszych) oraz ich opiekunów. 


Agnieszka & Max | 29-04-2015

Zdecydowanie najlepsza przychodnia dla królików! Kompeksowe badania, bardzo fachowe podejście, lekarze pracują z zamiłowania do pracy, co zwierzęta mocno wyczuwają i poddają sie leczeniu. Warto było przyjechać nawet z Kopenhagi i jakby się coś kiedyś znowu działo, na pewno też przyjedziemy do Oazy, bez wahania!

Dziękuję za wspaniałą opiekę nad moim Maxem, ma się świetnie i lepiej się odżywia!
Pozdrawiamy wszystkie wspaniałe Panie Doktor!


Ania N. + Fifi | 04-03-2015

Bardzo dziękuję za fachową opiekę nad moją Fifi. Ogromna wiedza, możliwość wykonania badań na miejscu, zapisy na godziny - wszystko czego może oczekiwać właściciel. Z pewnością będziemy do OAZY wracać!


 Izabela Trojan | 03-12-2014

Świetna klinika,domowa atmosfera,pełen profesjonalizm.Nigdy wcześniej nie dostawałam karty małego pacjenta do rąk jak również wyników wszystkich badań i zdjęć rtg.Jestem naprawdę pod wrażeniem,o wszystkim jestem informowana,itd.Panie Lekarki walczą o każdego Pacjenta do samego końca.Mojej świneczce Malwince przedłużyły życie o rok,podczas gdy poprzedni lekarz bezradnie rozłożył ręce,chcąc ją uśpić.Wielkie ukłony Pani Doktor Lewandowskiej oraz Dr Piotrowskiej.DZIĘKUJĘ! A teraz przyjeżdżam z królisiem Pysiem,który również serdecznie pozdrawia.


Sylwia Sowula | 02-09-2014

Najlepsza przychodnia weterynaryjna dla gryzoni w Krakowie i w małopolskim! Leczę tam moje trzy szczurcie, trafiały również tam ogonki z tymczasu.Bardzo dziękuję za fachową pomoc, zaangażowanie i wspaniałe podejście do zwierzaków. Po dzisiejszej wizycie i szczegółowych badaniach, kolejna szczurcia znalazła swój DS - dziękuję :-)


Ewa Sarnek | 12-07-2014

Świetna klinika, wspaniałe podejście do naszych futrzaków. Tu naprawdę kocha się wszystkie zwierzaki. A panie Doktor i panie Asystentki są zawsze uśmiechnięte, wyrozumiałe i bardzo cierpliwe zarówno dla swoich pacjentów, jak i dla ich właścicieli :):) Pozdrowienia od Carmen


Małgorzata Hudzik | 24-03-2014

Najlepsza przychodnia jaką znam. Choco, Zuzia, Basia, Lusia, Stefan, Franek i Gucio bardzo dziękują za opiekę i gorąco pozdrawiają! :)


Basia Szandrowska  | 15-03-2014

Najlepsza przychodnia na świecie!!!


Agata Przeniosło | 14-03-2014

Nie każdą wojnę się wygrywa, ale walczyliśmy do końca....
Ogromne podziękowania dla całego personelu przychodni Oaza za dwutygodniową fachową opiekę nad Chomisią , jej operację i 6-dniowy pobyt u Was w szpitalu. Wiem,że w lepsze ręce nie mogłyśmy trafić. Jeszcze raz dziękuję za wszystko.


A i M Kunysz | 18-01-2014

Serdeczne podziękowania dla Pań dr z Oazy,szczególnie P. dr Lewandowskiej za opiekę nad Tusiem; serce fachowość i maksymalne przedłużenie mu życia. Szczerze będziemy polecać to miejsce. A. i M Kunysz


Katarzyna Wajda | 18-01-2014

Genialna Przychodnia :)! Pozdrawiamy :)


Wcześniejsze opinie:

lata 2006-2013