Adam Małek | 30-12-2013

Polecam wszystkim! Profesjonalizm i konkretne diagnozy i leczenie a do tego urok osobisty pracujących w OAZIE lekarek = połączenie doskonałe. Bardzo się cieszę że przychodnia znana chyba w całej Polsce mieści się właśnie w Krakowie :)

Ola Zaprutko-Janicka | 01-12-2013

Chciałabym bardzo podziękować kochanym Paniom z Oazy, za pomoc, wsparcie i dobre słowo w trudnej chwili pożegnania z naszym kochanym urwisem i za wszystko, co dla Bony zrobiły. Niestety przychodzi taki moment, gdy trzeba pomóc odejść cierpiącemu przyjacielowi, i to mimo, że jest dopiero kocim dzieckiem... Nasza kochana Bonka jest już w kocim niebie, gdzie można bezkarnie wcinać ulubiony serek meksykański i całymi dniami polować na muchy.

Angelika Ziembla-Baran | 22-11-2013

Chciałam podziękować Pani doktor Lidii Lewandowskiej i Pani doktor Joannie za okazane serce, badania i próbę pomocy mojemu króliczkowi Beniowi (8 lat 7 miesięcy). Niestety z uwagi na zaawansowanie choroby i cierpienie zwierzątka musiałyśmy pozwolić mu pokicać na Tęczowy Most. Było to niezwykle trudne i traumatyczne przeżycie- bardzo za nim tęsknimy i ogromnie brakuje nam naszego Serduszka Kłapouszka. Może gdyby trafił do Oazy wcześniej wszystko potoczyłoby się inaczej... Polecam Oazę, bo nigdzie nie spotkałam się z takim serdecznym podejściem do zwierząt, a także ludzi, którzy stają w sytuacji podjęcia jednej z najtrudniejszych decyzji w życiu- rozstania z ukochanym zwierzątkiem.

Agnieszka Kurdzielewicz  | 15-11-2013

Wszystko, czego oczekujemy od przychodni weterynaryjnych - miłość do zwierząt, uprzejmość i profesjonalizm, szybkie terminy, szeroki zakres usług. Polecam gorąco!

Matylda Strzała | 10-10-2013

Dzięki Oazie nasz Szczuruś mógł dożyć spokojnej starości :) A panie doktor są po prostu przemiłe i całe serce wkładają w to, co robią :)

Ulla Kalastaja | 02-10-2013

Najlepsza lecznica ever i najmilsze panie doktor:)

Katarzyna Sokołowska | 30-09-2013

Nigdy jeszcze, a zwierzęta mam od zawsze, nie spotkałam tak serdecznych lekarzy z takim podejściem zarówno do zwierząt jak i do ich właścicieli. Dużo by można pisać, ale po prostu DZIĘKUJĘ!!! Każdemu będę polecać to miejsce.

Ewelina Piaśnik  | 19-09-2013

Gorąco polecam, profesjonalna i bardzo serdeczna opieka nad naszymi milusińskimi.

Beata | 14-09-2013

Cieszę się, że z moimi małymi dziewczynkami trzytygodniowymi świnkami morskimi Lenką i Łatka trafiłam do Oazy. Bardzo dziękuje za serce okazane moim małym zwierzaczkom i cenne rady dla nas.

Kasia i Kora | 07-09-2013

Leczę w OAZIE mojego psa i chciałam bardzo podziękować wszystkim paniom Doktor za podejście i serce, za to że Kora uwielbia tam przychodzić i sama wciąga mnie do lecznicy. Chciałabym sama mieć takiego lekarza dla siebie jak ma Kora :)

Nina Gibala  | 19-05-2013

Najwspanialsza lecznica pod Słońcem! Zwierzaczki zawsze profesjonalnie ratowane ze swych tarapatów, bez stresu i z radością :)

Bartek B. | 12-05-2013

Witam. Od paru lat odwiedzam tylko i wyłącznie przychodnię OAZĘ z moimi króliczkami. Polecam. Pełen profesjonalizm i oddanie swojej pracy. Może kogoś przekona fakt iż pokonuję w obie strony ponad 120 km :).Warto.

Lesiu | 22-04-2013

Nazywam się Lesiu, mam prawie 6 lat, jestem całkiem przystojnym króliczkiem:) Całym swoim króliczym serduszkiem chcę podziekować dr Lewandowskiej za uratowanie mi życia. Podczas gdy inni weterynarze orzekli że jestem stary i nie warto mnie ratować, Pani od razu po zbadaniu mnie postawiła trafną diagnozę i podjęła leczenie. Cierpliwie znosiłem badania, kroplówki, karmienie, rozstanie z domem bo bardzo chciałem żyć. Udało się. Żyję, psocę, biegam po całym domu, jestem szczęśliwy. Pani doktor- DZIĘKUJĘ.

 Ania | 19-03-2013

Byłam już parę razy ze swoją świnką morską i jestem zachwycona, nigdy wcześniej nie widziałam tak fachowych weterynarzy, polecam wszystkim tą klinikę, chociaż mieszkam dość daleko zawsze tam przyjeżdżam :) pozdrawiam wszystkich lekarzy

Anna | 19-03-2013

BAAARDZO dziękuje ja i Kicak tez za profesjonalna, troskliwa i kompleksowa opiekę nad zwierzakiem, naprawdę nigdy nie spotkałam się z tak ludzkim podejściem do zwierzaków :) No i najważniejsze - nikt nie dawał kicakowi szans, a Pani uratowała mu życie. Nie ma lepszego Weta w tym mieście

Karolina Suder | 03-03-2013

POLECAM, Profesjonalne podejście do zwierzątka, Dzięki leczeniu i opiece, mój króliczek dostał 2 lata dłuższego życia.

Małgorzata Maciejewska | 12-01-2013

Bardzo miłe profesjonalne lekarki kochające zwierzęta. Polecam

Ewa Szawul | 07-01-2013

Polecam bardzo! Wspaniałe miejsce, atmosfera, opieka, czułość dla pacjentów - potwierdza to mój uratowany przez Panią Doktor Lidię wiele lat temu, a w tej chwili szacowny senior, króliczek Otello:)

Justyna Nowak  | 24-11-2012

Gorąco polecam ! Pełen profesjonalizm . Panie są bardzo troskliwe , miłe dla zwierzątek . Miejsce po prostu genialne . pozdrawiam razem z Margotką :)

Barbara Sadurska | 05-10-2012

Kompetentne, troskliwe, wspaniałe! Rozumieją i ludzi i zwierzęta.

Beata | 05-04-2012

Bardzo dzękuję Pani Lidii za pomoc mojej małej Kreseczce - szczurci. Dziękuję za wspaniałe podejście. Wreszcie mogę odetchnąć z ulgą i nie stresować się zdrowiem małej. Wspaniała klinika i kontakt z Panią Lidią. Taki powinien być właśnie lekarz weterynarii, z powołania. Dziękuję też za Kropeczkę - robiła Pani wszytstko co można zrobić, szkoda tylko że tak późno dowiedziałam się o klinice. Pozdrawiam

Renata z Krakowa | 23-02-2012

Bardzo dziękuję za podjęcie się operacji u mojego szczurka. Inni lekarze u których byłam powiedzieli że nie ma szans, aby przeżył zabieg a dr.Lewandowska przeprowadziła operację, szczurek żyje i ma się dobrze. Wspaniała opieka nad zwierzątkiem i jego zestresowanym właścicielem! Bardzo dziękujemy w imieniu swoim i naszego ogonka!!!

Filip - króliczek z Jaworzna | 10-01-2011

Bardzo dziękuję Pani doktor Lidii i Pani doktor Asi za leczenie moich ząbków!Teraz znowu mogę jeść:) Szybko wydobrzałem po ostatniej wizycie i razem z Filipinką już na drugi dzień psociliśmy jak zwykle po całym mieszkaniu!

Marta | 21-07-2010

Bardzo dziękuję za super opiekę nad Hipcią i nieskończone pokłady cierpliwości dla właścicielki panikary :)

Mariola | 13-03-2010

Najserdeczniejsze z serdecznych podziękowania dla PANI DOKTOR za uratowanie życia uszatkowi z przerastającymi trzonowcami(październik 2009) oraz życzenia powodzenia dla nowej kliniki

Agata i Marek kunysz | 16-02-2010

Serdeczne podziękowania dla dr Lidii za uratowanie Tuśka...profesjonalizm,serce i podejście do uszatych pacjentów

Grażyna Barska | 09-01-2010

Serdecznie dziękujemy Pani dr Lewandowskiej za wyleczenie naszego Filipka, opiekę nad nim i rady, jakich nam udziela przy wizytach. Jest wyjątkowym weterynarzem, oddana całym sercem króliczkom i wszystkim zwierzątkom.

Pola | 26-10-2009

Witam serdecznie....chciałabym podziękować całej ekipie OAZY za tak oddaną opiekę nad naszymi kochanymi pupilami.TAKICH LUDZI I MIŁOŚNIKÓW ZWIERZĄT TYLKO ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ!!!!! pozdrawiamy gorąco z KROPKIEM :)

JustynaL | 06-10-2009

Dziś (6.10.09) Pani Doktor Lewandowska przywróciła do życia moją króliczkę, wręcz ze stanu agonalnego. Jestem wdzięczna Pani Doktor za tak fachową i oddaną pomoc.Jest dla mnie bardzo dobrym weterynarzem z ogromną wiedzą praktyczna i teoretyczna. Od pierwszej chwili pojawienia si ę Lecznicy wiedziała co robić i to nas uratowało. Króliczka została w szpitalu w Oazie na obserwacji, ale miejmy nadzieje, ze będzie tylko lepiej. Tak dobrej Doktor Weterynarii nie spotkałam.

Magda | 13-12-2008

Bardzo dziękuję za uratowanie mojej świnki Myszki. Świnka była od paru miesięcy chora i bardzo cierpiała. Pani doktor Lewandowska wyleczyła ją i przywróciła radość życia prosiaczkowi:) Świnka wróciła do zdrowia i czuje się świetnie.
Lecznicę poleciła mi koleżanka i wiem, że już swoje zwierzątka będę leczyła jedynie tam. To już mój drugi prosiaczek, który uzyskał tam wyjątkową pomoc. Dziękuję bardzo!!!!!!

Mirka Zych | 04-12-2008

Chciałam z całego serca jeszcze raz podziękować za pomoc dla naszego Kicusia - 11 letniego szarego króliczka. Ogromne serce połączone z bardzo dużą fachowością jest naprawdę rzeczą unikalną. Trafiliśmy do Oazy dwa lata temu, z małą nadzieją, że będzie można pomóc naszemu króliczkowi, po doświadczeniach jakie mieliśmy.
I pomogli, powiedzieli jak należy dalej pielęgnować zwierzaczka.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego wspaniałym lekarzom z Oazy.

Natalia | 18-10-2008

Mój króliczek uzyskał tu profesjonalną pomoc a lekarze byli bardzo mili i wyrozumiali oraz cierpliwi

Agata Piliszek | 07-03-2008

Bardzo dziękuje za fachową i troskliwą opiekę nad maleńkim króliczkiem Guciem, dzięki Wam miałam 48 godzin nadziei. Serdecznie pozdrawiam

Mela | 30-01-2008

Wspaniali ludzie i atmosfera. Dziękuję i polecam. Mela z Królikiem Sasanką :)

Jolanta Krasińska | 07-09-2007

Mój szczurek Gapcio jest chory na serce wydawało się,że nic już z niego nie będzie,ale żyje i ma się dobrze dzięki wspaniałym ludziom z Oazy. Warto tam jechać przez całe miasto. Dziękuję:)))

 Justyna | 01-08-2007

Wspaniali ludzie, cudowna atmosfera. W dodatku jako nieliczni znają się na zajęczakach, gryzoniach, łasicowatych. Nie raz ratowali moje szczurki.

Kasia | 17-06-2007

To jest wspaniałe miejsce... uratowali mojego białego puchatego królicza... trafił tu w ciężkim stanie a teraz jest zdrowy. dziękuje lekarzom z oazy z całego serca za ich zapał i profesjonalizm. jesteście świetni:)

Paulina | 23-05-2007

Polecam tą lecznicę wszystkim właścicielom zwierzątek ta lecznica jest naprawdę wspaniała tylko tutaj moja królisia otrzymała fachową pomoc niestety za późno inni weterynarze nie potrafili jej pomóc bo nie mieli dostatecznej wiedzy na temat króliczków i przez to moja Honey nie żyje miała ropień a weterynarze twierdzili że to problem z ząbkiem wystarczy tylko go usunąć ale nie wystarczyło i do oazy trafiła w krytycznym stanie niestety.Jeśli zależy państwu na zdrowiu państwa zwierzątek idźcie do OAZY

Grażyna Wolszczask | 10-04-2007

Bardzo dziękuję za niesamowitą serdeczność i pomoc jaką okazali Państwo moim zwierzakom. Naprawdę brak mi słów, nie spotkałam się jeszcze z takim podejściem. Bardzo się cieszę, że w moim mieście powstało takie miejsce w które mogę w ciemno pojechać z moimi królikami i wiem, że uzyskają najlepszą pomoc. Dziękuję raz jeszcze!

Magic | 26-06-2006

Biluś trafił do lecznicy w stanie powiedzmy krytycznym :/ Wątroba zamiast produkować pewien enzym w normie (do 155) produkował ponad 13 tysięcy!!! Przeżył to wszystko jako jedyny pies w Polsce Cud? Szczęście? Raczej nie... Po prostu OAZA. Serdeczne pozdrawiam cierpliwych lekarzy weterynarii. Bardzo dziękujemy za wyleczenie Bilusia i na pewno polecimy waszą lecznicę :) Pozdrawiam

Justyna | 15-06-2006

Ze swoim królikiem trafiłam raz jeszcze..w ręce już innej pani doktor. Królik był w stanie krytycznym. Najadł się czegoś i miał zator w jelicie. Wyobraźcie sobie, że lekarka(imienia nie pamiętam niestety) cały dzień masowała go po brzuszku(królika zostawiłam tam na cały dzień). Wyzdrowiał). Nie wierze w cuda wiec..jedynie zaangażowanie pracujących tam lekarzy pomaga zwierzętom!
Pozdrawiam pracowników lecznicy

Justyna | 22-04-2006

Właśnie dziś po raz pierwszy byłam z moim królikiem w lecznicy. Miałam wiele obaw jeśli chodzi o kastracje i fakt, że to jednak ingerencja..
Ale bezpodstawnie. Nie dość, że pacjent (królik) może się tu czuć lepiej niż niejeden człowiek w przychodni, to dowiedzieć się można przez parę minut wizyty dodatkowych, słusznych wskazówek. Mi - jako człowiekowi - chciałoby się chorować gdybym miała takiego lekarza prowadzącego;)) Pozdrawiam. P.S. Za dwa dni wizyta kontrolna

Ania | 08-02-2006

Dziękuje za wyleczenie mojego króliczka! Świetna lecznica!

 Grazka | 18-01-2006

Witam serdecznie wszystkich zakochanych w króliczkach i chciałam pozdrowić wszystkie Panie doktor, które wyleczyły moją Dziunię (biały króliczek z wodomaciczem) Mam nadzieję, że nas jeszcze pamiętacie. 15 lutego minie dokładnie rok od operacji a moja kluseczka czuje się super :) Kocham Was za to. Pozdrawiam! :)

Natalia | 28-11-2005

Gorące podziękowania dla Pani dr.Lewandowskiej. Dała mi Pani tyle serca, kompletnie nie mając z tego żadnej korzyści. Pani rady okazały się niezmiernie pomocne i mój zwierzak żyje!Naprawdę mało jest teraz takich ludzi.Choć w ten sposób chcę Pani podziękować!!! Jest Pani wspaniałą osobą!!!.

Lennox | 14-06-2005

Przesyłamy pozdrowienia od dwóch kłapciatych czterołapów i ich opiekunów :)

Natalia | 06-04-2005

Witam,
Pragnę w tym miejscu wyrazić ogromną wdzięczność za wszystko co Panie zrobiły dla moich zwierzaczków.
Są Panie WSPANIAŁE!!!
Serdecznie dziękuję za pomoc, liczne, tak częste rady i... ze nadal Panie odbierają ode mnie telefon ;)
Ściskam serdecznie.

Robert Piątkowski | 18-03-2005

Szanowni Państwo !
Jestem bardzo rad że natrafiłem na taką wspaniałą lecznicę. Jesteście Panie nie zastąpione i dobrze że na taką lecznicę trafiłem.
Mam królika który nazywa się "KICEK"
Pozdrawiamy Robert Piątkowski i Edyta Wąsik

Myszasta mamcia | 20-07-2004

Strona fantastyczna, wiele ciekawych porad i uwag na pewno pozwoli lepiej się opiekować moimi podopiecznymi. Słyszałam wiele SAMYCH pozytywnych opinie na Państwa temat i wybieram się do Państwa lecznicy. Nie ukrywam ze własnie takie sygnały skłoniły mnie aby przejechać pół miasta specjalnie do Państwa.

Lesio | 31-10-2003

Super strona, taka ciepła i przyjazna jak żadna, pozdrowienia dla pani Doktor Lidii z życzeniami dalszych sukcesów, gratulacje!!!

Bunio | 27-06-2003

Super strona! I moja ulubiona pani doktor Lidia! Pamięta mnie pani - z króliczkiem Buniem? Życzę wszystkiego najlepszego!