Wystaw opinięPoznaj opinie o naszej lecznicy


~Kasia | 03-11-2018

Ogromna empatia i miłość do zwierząt widoczna na każdym kroku. Wszystko wytłumaczone, opisane, opowiedziane- zaufanie i wiara, że mojemu królikowi absolutnie nic złego się nie stanie, towarzyszyło mi już od przekroczenia progu. Króliczasty sam wybrał- tylko Oaza! :) Pasztet pozdrawia wszystkie Panie! ;)

~magdalena | 27-10-2018

Wspaniali lekarze i technicy!!!!!!Ratuja każde zwierzę,maja w sobie i empatie i ogromną wiedzę,która się dzielą z właścicielami zwierzątka,świetnie tłumacza i mają duże doświadczenie-ewidentnie widać.
Polecamy wszystkimi rękami ,nogami i razem z Tuśkiem również łapkami!!!
Dziekuję za przywrócenie zdrowia Królisiowi.

~Magda | 15-09-2018

Profesjonajna obsługa w połączeniu z ogromną dawką empatii i miłości do zwierząt oraz indywidualnego podejścia do każdego z pacjentów czyni Oazę leczniczą wyjątkową. Lekarze swoim zaangażowaniem i determinacją udowadniają, że zawód weterynarza to nie tylko praca lecz pasja i powołanie.

~Grzesiek | 23-08-2018

Przyszedłem do Oazy z moim jeżykiem, po badaniu okazało się że ma dość duży nowotwór, więc już na następny dzień udało się umówić na operację. Pani Magda bardzo kompetentnie i wyczerpująco opisała mi obecny stan zwierzątka, rokowania, sposób leczenia, dzięki czemu miałem świadomość co czeka mnie i jeżyka. Operacja była trudna, jeżyk miał zatrzymania oddechu, lecz dr. Lidii udało się ją odratować, usunąć nowotwór i przedłużyć jej emeryturę. Po operacji pani Magda dokładnie opisała co się z jeżykiem działo, co zostało zrobione i jak postępować po operacji. Chcę gorąco podziękować wszystkim paniom, które pracują w oazie za troskliwą opiekę nad zwierzętami i miłe nastawienie do właściciela, oraz pani Lidii za fachowe wykonanie operacji. Klinika godna polecenia :)

~Mama Lunka i Kropki | 11-08-2018

Jestem mamą chomika i krolika. Leczymy się w Oazie od paru lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Uratowali życie mojej małej chomiczki, która miała chorą macice i trzeba było ją jej wyciąć. Pomimo ryzyka operacja przeszła bez żadnych powikłań za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim z całego serca.

~Kasia Surzyn - właściciel 4 świnek morskich | 09-08-2018

Rysio - świnka morska po kastracji u pani Dr Lewandowskiej już mieszka ze swoją dziewczyną Lodzią. To już 3cia kastracja u moich kolejnych świnek samczyków i oddaję je bez obawy w ręce pani doktor.
Alunia - samiczka ze startymi ząbkami, po diagnozie w Oazie, podawaniu przepisanych leków, po tygodniu zaczęła znów sama jeść, i to nie tylko sałatę, ale marchew, buraczka, bardzo twarde warzywa.
Nie ma lepszej kliniki dla małych zwierząt. Mieszkam obecnie w Stalowej Woli i niestety nie ma tutaj ani jednego weterynarza specjalisty od małych zwierzątek. Wszyscy leczą psy i kotki, niestety w domenie gryzoni jest to wiedza tak znikoma (tragiczne doświadczenie z jedną z moich świnek w SW) iż jeżdżę do Oazy systematycznie z podkarpacia. Po prostu warto!! Polecam wszystkim właścicielom małych przyjacieli.

~Natalia i Antonio | 10-06-2018

Bardzo serdecznie polecam przychodnię Oaza!
Trafiliśmy tutaj z bardzo chorą świnką morską. W ciągu jednego dnia świnka została dokładnie przebadana i trafnie zdiagnozowana - chore nerki. Wdrożono odpowiednie leczenie i powoli wszystko zmierza ku dobremu, a jeszcze kilka tygodni wcześniej obawialiśmy się o życie naszego pupila.
Szczególnie dziękujemy Pani Doktor Magdzie Zwolińskiej, która prowadzi leczenie naszego Edzia. Jest to bardzo sympatyczna osoba z ogromnie wielkim sercem dla zwierząt, a przy tym bardzo dobry specjalista. Miło popatrzeć jak Pani Doktor zajmuje się świneczką - delikatnie i z wyczuciem.
Jeśli zależy nam na zdrowiu i życiu naszych małych zwierzaczków - uważam, że nie ma lepszego miejsca niż przychodnia Oaza. Najlepsi lekarze i duże możliwości!

~Dorota | 06-06-2018

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt z naszym króliczkiem i choć było ich dopiero kilka, mogę śmiało powiedzieć, że sama chciałabym chodzić do takiego lekarza :P pani Zwolińska szczególnie skradła nasze serca cierpliwością, życzliwością i ogromem wiedzy jaką posiada. Z dokładnością godną podziwu odpowiedziała na każde zadane pytanie, choć o większość nie trzeba było nawet pytać i widać, że kocha wszystkie zwierzątka a one ją. Lucy po operacji guzka czuje się b. dobrze, czekamy jeszcze na wyniki ale wierzę że będzie ok. Dziękujemy bardzo :)

~Ewa Płaska | 13-01-2018

Bardzo dziękuje doktor Lewandowskiej za opiekę nad stadem moich wściekłych szczurów. Dobrze że są zdrowe i będziemy jeszcze długo razem.

~Gosia Płoskonka | 13-08-2017

Wszystko na najwyższym poziomie ,sympatyczna atmosfera,ogromna wiedza. Tuptusiowi niestety zabrakło sił i odszedł od nas :( ale do samego końca był pod dobrą opieką.


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.