Oazowy Blog Lecznicowy

Wystaw opinięPoznaj opinie o naszej lecznicy


~Dorota | 22-05-2018

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt z naszym króliczkiem i choć było ich dopiero kilka, mogę śmiało powiedzieć, że sama chciałabym chodzić do takiego lekarza :P pani Zwolińska szczególnie skradła nasze serca cierpliwością, życzliwością i ogromem wiedzy jaką posiada. Z dokładnością godną podziwu odpowiedziała na każde zadane pytanie, choć o większość nie trzeba było nawet pytać i widać, że kocha wszystkie zwierzątka a one ją. Lucy po operacji guzka czuje się b. dobrze, czekamy jeszcze na wyniki ale wierzę że będzie ok. Dziękujemy bardzo :)

~Ewa Płaska | 13-01-2018

Bardzo dziękuje doktor Lewandowskiej za opiekę nad stadem moich wściekłych szczurów. Dobrze że są zdrowe i będziemy jeszcze długo razem.

~Gosia Płoskonka | 13-08-2017

Wszystko na najwyższym poziomie ,sympatyczna atmosfera,ogromna wiedza. Tuptusiowi niestety zabrakło sił i odszedł od nas :( ale do samego końca był pod dobrą opieką.

~Piotr Domagała | 06-07-2017

Bardzo dziękujemy w imieniu bardzo chorego królika Balcera, który był usypiany do operacji okulistycznej. Świetna robota!!! Balcerek rozrabia jakby nigdy nie chorował. Dziękujemy!!!!!

~Emilka | 18-06-2017

Dziękuję bardzo za pomoc, serce, zrozumienie. Nie zdążyłyśmy - mojemu maleństwu zabrakło sił, ale dzięki wspaniałej Pani Doktor Patrycji - wszystko miało miejsce i czas. Dziękuję, że jesteście.

~Wiktoria | 07-04-2017

Jak leczyć szczury to tylko wza ozie! :)
Baaaardzo profesjonalne podejście, przemiła atmosfera. Nie tylko odczułam to ja, ale także szczur, który ani trochę się nie stresował. Pani doktor bardzo miła, do pomocy zwierzętom podchodzi z miłości :) nic dodać nic ująć

Zdecydowanie polecam!

~Kasia Surzyn | 27-02-2017

Witam,
świnka morka Zygmuś dzisiaj miała ściągnięte szwy po operacji i wycięciu u Państwa guzka przedudzia i 2 tłuszczaków. Bardzo, bardzo dziękujemy za profesjonalizm!! Zygmuś już wcina wszystko, rusza się bez problemów, przewala swoje kochane boczki na sianku i goni się z Alunią, towarzyszką życia. Wszystko to zaledwie tydzień po operacji. Tak bardzo się cieszę że Pani Lecznica istnieje. Nie wyobrażam sobie leczyć gdzie indziej moje świnki.
Podróż z podkarpacia do Państwa nie jest żadnym problemem. Dziękujemy!!!!

~Grzegorz P. | 23-02-2017

Opisuję leczenie mojej świnki ponieważ też szukałem opinii i informacji w internecie zanim zdecydowałem się na leczenie. Moja świnka na początku przestała jeść - wypadły jej dolne siekacze była dokarmiana i miała podawane rozdrobione i roztarte jedzenie. Umówiłem się w międzyczasie na wizytę u w tut.Przychodni gdzie została stwierdzona wada zgryzu tylnych zębów , ktore z biegiem czasu uniemożliwiały jedzenie. Na następnej wizycie pod narkozą zostały spiłowane przerośnięte zęby ( zabieg zniósł dobrze) i świnka miała po ok 2-3 tyg zacząć samodzielnie jeść. Już po ok 1 tyg samodzielnie próbował jeść ( brał sianko, zieleninę) jednak nie mógł wciągać jedzenia do pyszczka żeby go połknąć w międzyczasie zacząłem podawać antybiotyk z powodu dużej bolesności po stronie skracanych zębów i zmiany zachowania - po ok 2 dniach była poprawa. Na następnej wizycie po zbadaniu i wykonaniu RTG zębów ustalono termin usunięcia źle rosnących zębów. Podczas zabiegu usunięte zostały zęby po P stronie żuchwy natomiast świnek po zabiegu dostał obrzęku płuc i w ciężkim stanie został zabrany do domu ( byłem informowany o zagrożeniu zabiegu natomiast świnek miał bardzo dobre wyniki z krwi i nie chorował na niewydolność serca - piszę to żeby zatstanowić się nad takim zabiegiem i nie narażać swojego przyjaciela na olbrzymie cierpienia). W domu przeżył jeszcze w ciężkim stanie 4 dni karmiony strzykawką na leku p/bólowym i antybiotyku jednak z powodu widocznego dużego cierpienia zdecydowaliśmy się na skrócenie cierpień i uśpiliśmy małego członka rodziny. Jednocześnie dziękuję P. Doktor za leczenie i opiekę.

~Abcia | 18-01-2017

Przychodzę do lecznicy z moją fretką, lepszej jak dotąd nie widziałam. Lekarze nie boją się jej, dają przysmaki, umieją zbadać, to naprawdę rzadkość. W jednej lecznicy lekarz powiedział mi, że moja fretka śmierdzi! Tu wreszcie czujemy się dobrze traktowani i mamy swoich lekarzy.

~Renata | 27-09-2016

Wszystko na najwyzszym poziomie ! Miła i bardzo fachowa kadra. Panie opiekuja sie moimi królikami i zawsze potrafią pomóc , w każdej sytuacji. Przychodnia naprawdę godna polecenia.