Wystaw opinięPoznaj opinie o naszej lecznicy


~Mama Lunka i Kropki | 11-08-2018

Jestem mamą chomika i krolika. Leczymy się w Oazie od paru lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Uratowali życie mojej małej chomiczki, która miała chorą macice i trzeba było ją jej wyciąć. Pomimo ryzyka operacja przeszła bez żadnych powikłań za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim z całego serca.

~Kasia Surzyn - właściciel 4 świnek morskich | 09-08-2018

Rysio - świnka morska po kastracji u pani Dr Lewandowskiej już mieszka ze swoją dziewczyną Lodzią. To już 3cia kastracja u moich kolejnych świnek samczyków i oddaję je bez obawy w ręce pani doktor.
Alunia - samiczka ze startymi ząbkami, po diagnozie w Oazie, podawaniu przepisanych leków, po tygodniu zaczęła znów sama jeść, i to nie tylko sałatę, ale marchew, buraczka, bardzo twarde warzywa.
Nie ma lepszej kliniki dla małych zwierząt. Mieszkam obecnie w Stalowej Woli i niestety nie ma tutaj ani jednego weterynarza specjalisty od małych zwierzątek. Wszyscy leczą psy i kotki, niestety w domenie gryzoni jest to wiedza tak znikoma (tragiczne doświadczenie z jedną z moich świnek w SW) iż jeżdżę do Oazy systematycznie z podkarpacia. Po prostu warto!! Polecam wszystkim właścicielom małych przyjacieli.

~Natalia i Antonio | 10-06-2018

Bardzo serdecznie polecam przychodnię Oaza!
Trafiliśmy tutaj z bardzo chorą świnką morską. W ciągu jednego dnia świnka została dokładnie przebadana i trafnie zdiagnozowana - chore nerki. Wdrożono odpowiednie leczenie i powoli wszystko zmierza ku dobremu, a jeszcze kilka tygodni wcześniej obawialiśmy się o życie naszego pupila.
Szczególnie dziękujemy Pani Doktor Magdzie Zwolińskiej, która prowadzi leczenie naszego Edzia. Jest to bardzo sympatyczna osoba z ogromnie wielkim sercem dla zwierząt, a przy tym bardzo dobry specjalista. Miło popatrzeć jak Pani Doktor zajmuje się świneczką - delikatnie i z wyczuciem.
Jeśli zależy nam na zdrowiu i życiu naszych małych zwierzaczków - uważam, że nie ma lepszego miejsca niż przychodnia Oaza. Najlepsi lekarze i duże możliwości!

~Dorota | 06-06-2018

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt z naszym króliczkiem i choć było ich dopiero kilka, mogę śmiało powiedzieć, że sama chciałabym chodzić do takiego lekarza :P pani Zwolińska szczególnie skradła nasze serca cierpliwością, życzliwością i ogromem wiedzy jaką posiada. Z dokładnością godną podziwu odpowiedziała na każde zadane pytanie, choć o większość nie trzeba było nawet pytać i widać, że kocha wszystkie zwierzątka a one ją. Lucy po operacji guzka czuje się b. dobrze, czekamy jeszcze na wyniki ale wierzę że będzie ok. Dziękujemy bardzo :)

~Ewa Płaska | 13-01-2018

Bardzo dziękuje doktor Lewandowskiej za opiekę nad stadem moich wściekłych szczurów. Dobrze że są zdrowe i będziemy jeszcze długo razem.

~Gosia Płoskonka | 13-08-2017

Wszystko na najwyższym poziomie ,sympatyczna atmosfera,ogromna wiedza. Tuptusiowi niestety zabrakło sił i odszedł od nas :( ale do samego końca był pod dobrą opieką.

~Piotr Domagała | 06-07-2017

Bardzo dziękujemy w imieniu bardzo chorego królika Balcera, który był usypiany do operacji okulistycznej. Świetna robota!!! Balcerek rozrabia jakby nigdy nie chorował. Dziękujemy!!!!!

~Emilka | 18-06-2017

Dziękuję bardzo za pomoc, serce, zrozumienie. Nie zdążyłyśmy - mojemu maleństwu zabrakło sił, ale dzięki wspaniałej Pani Doktor Patrycji - wszystko miało miejsce i czas. Dziękuję, że jesteście.

~Wiktoria | 07-04-2017

Jak leczyć szczury to tylko wza ozie! :)
Baaaardzo profesjonalne podejście, przemiła atmosfera. Nie tylko odczułam to ja, ale także szczur, który ani trochę się nie stresował. Pani doktor bardzo miła, do pomocy zwierzętom podchodzi z miłości :) nic dodać nic ująć

Zdecydowanie polecam!

~Kasia Surzyn | 27-02-2017

Witam,
świnka morka Zygmuś dzisiaj miała ściągnięte szwy po operacji i wycięciu u Państwa guzka przedudzia i 2 tłuszczaków. Bardzo, bardzo dziękujemy za profesjonalizm!! Zygmuś już wcina wszystko, rusza się bez problemów, przewala swoje kochane boczki na sianku i goni się z Alunią, towarzyszką życia. Wszystko to zaledwie tydzień po operacji. Tak bardzo się cieszę że Pani Lecznica istnieje. Nie wyobrażam sobie leczyć gdzie indziej moje świnki.
Podróż z podkarpacia do Państwa nie jest żadnym problemem. Dziękujemy!!!!


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.