Oazowy Blog Lecznicowy

Wystaw opinięPoznaj opinie o naszej lecznicy


~Ewa | 05-07-2016

Profesjonalna opieka, bardzo miły zespół, przed i po zabiegu świnki wszystko dokładnie wytłumaczone i objaśnione co i jak, a zwierzątko co najważniejsze wyleczone.

~stefka & gienek | 01-07-2016

Moim zdaniem jedna z najlepszych klinik w Polsce i najlepsza jaką znam. pierwszy raz w życiu widziałam tak dokładnie przebadane zwierzaki.
serdeczne podziękowania dla Pani doktor Annie Olejniczak-Pytel i dla całej ekipy Oaza.
polecamy tą lecznice Oaza za profesjonalizm, super podejście do zwierząt i ich właścicieli.:]

~Mary | 20-04-2016

Moim zdaniem najlepsza klinika w Krakowie.
Wielkie podziękowania dla Pani doktor Lewandowskiej oraz zespołu Oazy za zabieg kastracji świnki morskiej- Gienka. Pierwszy raz zabrałam moje świnki morskie [Gienka i Stefkę] zaniemówiłam, ponieważ pierwszy raz w życiu widziałam tak dokładnie przebadane świnki.

~Gabriela Firla (fb) | 31-03-2016

Nie znam lepszej lecznicy i bardziej kompetentnych Pań weterynarzy. Szczerze polecam!:)

~Aneta | 07-01-2016

Jak dla mnie najlepsza klinika weterynaryjna w Krakowie. Rewelacyjne podejście do milusińskich i ich właścicieli. Byłam w klinice z króliczkiem i doznałam szoku ponieważ pierwszy raz w życiu Plamka była tak dokładnie przebadana:)

~Natalia | 28-11-2015

Nigdy nie miałam okazji być w tej lecznicy, z resztą dzieli mnie od niej cała Polska, ale jestem pod wrażeniem strony internetowej,. Widać, że zwierzęta to wielka pasja i miłość Pani weterynarz. Wzruszyły mnie historie o operacjach chomików, które z pewnością 90% weterynarzy od razu by uśpiło. Oby więcej takich lecznic!

~Ilona i Dorota J. | 18-06-2015

Serdeczne podziękowania dla Pani dr Lewandowskiej oraz dla zespołu lecznicy za usunięcie kamienia nazębnego oraz 10 zębów u 11 letniej suczki Pusi (08.06.2015). Zastosowano narkozę wziewną (zwłaszcza dla starszych zwierząt) bardziej bezpieczną niż narkoza infuzyjna „zwykła”.
Dziękujemy również Pani dr Annie Olejniczak-Pytel, która jest specjalistą w zakresie kardiologii, za konsultację i specjalistyczne badania sera (echo serca).Polecamy Lecznicę Oaza za profesjonalizm zespołu medycznego i wysoki stopień empatii do naszych ulubieńców (braci mniejszych) oraz ich opiekunów.

~Agnieszka & Max | 29-04-2015

Zdecydowanie najlepsza przychodnia dla królików! Kompeksowe badania, bardzo fachowe podejście, lekarze pracują z zamiłowania do pracy, co zwierzęta mocno wyczuwają i poddają sie leczeniu. Warto było przyjechać nawet z Kopenhagi i jakby się coś kiedyś znowu działo, na pewno też przyjedziemy do Oazy, bez wahania!

Dziękuję za wspaniałą opiekę nad moim Maxem, ma się świetnie i lepiej się odżywia!
Pozdrawiamy wszystkie wspaniałe Panie Doktor!

~Ania N. + Fifi | 04-03-2015

Bardzo dziękuję za fachową opiekę nad moją Fifi. Ogromna wiedza, możliwość wykonania badań na miejscu, zapisy na godziny - wszystko czego może oczekiwać właściciel. Z pewnością będziemy do OAZY wracać!

~Izabela Trojan | 03-12-2014

Świetna klinika,domowa atmosfera,pełen profesjonalizm.Nigdy wcześniej nie dostawałam karty małego pacjenta do rąk jak również wyników wszystkich badań i zdjęć rtg.Jestem naprawdę pod wrażeniem,o wszystkim jestem informowana,itd.Panie Lekarki walczą o każdego Pacjenta do samego końca.Mojej świneczce Malwince przedłużyły życie o rok,podczas gdy poprzedni lekarz bezradnie rozłożył ręce,chcąc ją uspić.Wielkie ukłony Pani Doktor Lewandowskiej oraz Dr Piotrowskiej.DZIĘKUJĘ! A teraz przyjeżdżam z królisiem Pysiem,który również serdecznie pozdrawia.