Wystaw opinięPoznaj opinie o naszej lecznicy


~Ilona i Dorota J. | 18-06-2015

Serdeczne podziękowania dla Pani dr Lewandowskiej oraz dla zespołu lecznicy za usunięcie kamienia nazębnego oraz 10 zębów u 11 letniej suczki Pusi (08.06.2015). Zastosowano narkozę wziewną (zwłaszcza dla starszych zwierząt) bardziej bezpieczną niż narkoza infuzyjna „zwykła”.
Dziękujemy również Pani dr Annie Olejniczak-Pytel, która jest specjalistą w zakresie kardiologii, za konsultację i specjalistyczne badania sera (echo serca).Polecamy Lecznicę Oaza za profesjonalizm zespołu medycznego i wysoki stopień empatii do naszych ulubieńców (braci mniejszych) oraz ich opiekunów.

~Agnieszka & Max | 29-04-2015

Zdecydowanie najlepsza przychodnia dla królików! Kompeksowe badania, bardzo fachowe podejście, lekarze pracują z zamiłowania do pracy, co zwierzęta mocno wyczuwają i poddają sie leczeniu. Warto było przyjechać nawet z Kopenhagi i jakby się coś kiedyś znowu działo, na pewno też przyjedziemy do Oazy, bez wahania!

Dziękuję za wspaniałą opiekę nad moim Maxem, ma się świetnie i lepiej się odżywia!
Pozdrawiamy wszystkie wspaniałe Panie Doktor!

~Ania N. + Fifi | 04-03-2015

Bardzo dziękuję za fachową opiekę nad moją Fifi. Ogromna wiedza, możliwość wykonania badań na miejscu, zapisy na godziny - wszystko czego może oczekiwać właściciel. Z pewnością będziemy do OAZY wracać!

~Izabela Trojan | 03-12-2014

Świetna klinika,domowa atmosfera,pełen profesjonalizm.Nigdy wcześniej nie dostawałam karty małego pacjenta do rąk jak również wyników wszystkich badań i zdjęć rtg.Jestem naprawdę pod wrażeniem,o wszystkim jestem informowana,itd.Panie Lekarki walczą o każdego Pacjenta do samego końca.Mojej świneczce Malwince przedłużyły życie o rok,podczas gdy poprzedni lekarz bezradnie rozłożył ręce,chcąc ją uspić.Wielkie ukłony Pani Doktor Lewandowskiej oraz Dr Piotrowskiej.DZIĘKUJĘ! A teraz przyjeżdżam z królisiem Pysiem,który również serdecznie pozdrawia.

~Klaudia Piotrowska (fb) | 12-09-2014

Najlepsza przychodnia weterynaryjna w jakiejkolwiek byłam! Bardzo dziękuje i polecam wszystkim Oazę!

~Sylwia Sowula (fb) | 02-09-2014

Najlepsza przychodnia weterynaryjna dla gryzoni w Krakowie i w małopolskim! Leczę tam moje trzy szczurcie, trafiały również tam ogonki z tymczasu.Bardzo dziękuję za fachową pomoc, zaangażowanie i wspaniałe podejście do zwierzaków. Po dzisiejszej wizycie i szczegółowych badaniach, kolejna szczurcia znalazła swój DS - dziękuję :-)

~Ewa Sarnek (fb) | 12-07-2014

Świetna klinika, wspaniałe podejście do naszych futrzaków. Tu naprawdę kocha się wszystkie zwierzaki. A panie Doktor i panie Asystentki są zawsze uśmiechnięte, wyrozumiałe i bardzo cierpliwe zarówno dla swoich pacjentów, jak i dla ich właścicieli :):) Pozdrowienia od Carmen

~Tomek Golisz | 18-05-2014

Mój tygrys kosiak został fachowo opanowany i pozwolił obciąć sobie szpony. Chylę czoła! i oczywiście polecam innym właścicielom walecznych kosiaków :)

~Barbara Żarów (fb) | 04-05-2014

Bardzo, bardzo dobra przychodnia!!! Pozdrowienia od kota Szerloka i kotki Pandusi.

~Karola Dudzik (fb) | 26-04-2014

Dziś byłam tam z kotem bardzo miła obsługa :) POLECAM
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.