Wystaw opinięPoznaj opinie o naszej lecznicy


~Małgorzata Hudzik (fb) | 24-03-2014

Najlepsza przychodnia jaką znam. Choco, Zuzia, Basia, Lusia, Stefan, Franek i Gucio bardzo dziękują za opiekę i gorąco pozdrawiają! :)

~Basia Szandrowska (fb) | 15-03-2014

Najlepsza przychodnia na świecie!!!

~Agata Przeniosło (fb) | 14-03-2014

Nie każdą wojnę się wygrywa, ale walczyliśmy do końca....
Ogromne podziękowania dla całego personelu przychodni Oaza za dwutygodniową fachową opiekę nad Chomisią , jej operację i 6-dniowy pobyt u Was w szpitalu. Wiem,że w lepsze ręce nie mogłyśmy trafić. Jeszcze raz dziękuję za wszystko.

~A i M Kunysz | 18-01-2014

Serdeczne podziekowania dla Pań dr z Oazy,szczeg P. dr Lewandowskiej za opieke nad Tusiem;serce fachowośc i maxymalne przedłuzenie mu Zycia.Szczerze będziemy polecac to miejsce. A. i M Kunysz

~Katarzyna Wajda (fb) | 18-01-2014

Genialna Przychodnia :)! Pozdrawiamy :)

~Adam Małek | 30-12-2013

Polecam wszystkim! Profesjonalizm i konkretne diagnozy i leczenie a do tego urok osobisty pracujących w OAZIE lekarek = połączenie doskonałe. Bardzo się cieszę że przychodnia znana chyba w całej Polsce mieści się właśnie w Krakowie :)

~Artur Myszkowski | 05-12-2013

Bardzo dziękuję dr. Lidii Lewandowskiej za zoperowanie naszego kota. Dziękujemy za wspaniałą wizytę przed zabiegiem, uspokojenie nas, fachowo przeprowadzony zabieg (takiego szycia rany u ludzi nigdy nie widziałem!)i konsultacje po zabiegu. Mimo stresu związanego z operacją kochanego zwierzaka czuliśmy że oddajemy go w najlepsze ręce.

~Ola Zaprutko-Janicka | 01-12-2013

Chciałabym bardzo podziękować kochanym Paniom z Oazy, za pomoc, wsparcie i dobre słowo w trudnej chwili pożegnania z naszym kochanym urwisem i za wszystko, co dla Bony zrobiły. Niestety przychodzi taki moment, gdy trzeba pomóc odejść cierpiącemu przyjacielowi, i to mimo, że jest dopiero kocim dzieckiem... Nasza kochana Bonka jest już w kocim niebie, gdzie można bezkarnie wcinać ulubiony serek meksykański i całymi dniami polować na muchy.

~Angelika Ziembla-Baran | 22-11-2013

Chciałam podziękować Pani doktor Lidii Lewandowskiej i Pani doktor Joannie za okazane serce, badania i próbę pomocy mojemu króliczkowi Beniowi (8 lat 7 miesięcy). Niestety z uwagi na zaawansowanie choroby i cierpienie zwierzątka musiałyśmy pozwolić mu pokicać na Tęczowy Most. Było to niezwykle trudne i traumatyczne przeżycie- bardzo za nim tęsknimy i ogromnie brakuje nam naszego Serduszka Kłapouszka. Może gdyby trafił do Oazy wcześniej wszystko potoczyłoby się inaczej... Polecam Oazę, bo nigdzie nie spotkałam się z takim serdecznym podejściem do zwierząt, a także ludzi, którzy stają w sytuacji podjęcia jednej z najtrudniejszych decyzji w życiu- rozstania z ukochanym zwierzątkiem.

~Agnieszka Kurdzielewicz (fb) | 15-11-2013

Wszystko, czego oczekujemy od przychodni weterynaryjnych - miłość do zwierząt, uprzejmość i profesjonalizm, szybkie terminy, szeroki zakres usług. Polecam gorąco!


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.