Oazowy Blog Lecznicowy

Wystaw opinięPoznaj opinie o naszej lecznicy


~Ewa Szawul (fb) | 07-01-2013

Polecam bardzo! Wspaniałe miejsce, atmosfera, opieka, czułość dla pacjentów - potwierdza to mój uratowany przez Panią Doktor Lidię wiele lat temu, a w tej chwili szacowny senior, króliczek Otello:)

~Justyna Nowak (fb) | 24-11-2012

Gorąco polecam ! Pełen profesjonalizm . Panie są bardzo troskliwe , miłe dla zwierzątek . Miejsce po prostu genialne . pozdrawiam razem z Margotką :*

~Barbara sadurska (fb) | 05-10-2012

Kompetentne, troskliwe, wspaniałe! Rozumieją i ludzi i zwierzęta.

~ lek.wet.Ewa Bocianowska | 08-09-2012

Pani Doktor Lewandowska to lekarz o wielkiej wiedzy,zwłaszcza praktycznej w zakresie małych ssaków. Było dla mnie wielkim zaszcytem i szczęściem pracować w jej Oazie. Dzięki Dr Lewandowskiej, jej naukom i jej świetnemu zespołowi mogę teraz sama profesjoanalnie ratować małe ssaki. Dziekuję Lidia,ze pozwoliłaś mi się uczyć chorób małych ssaków w Oazie. Twoje nauki nie pójda w las. Przepaśc między Twoją wiedzą na temat małych ssaków a Wrocławiem nadal jest ogromna. Pozdrawiam.Lek.wet.Ewa Bocianowska.

~michi | 05-05-2012

SUPER STRONA!!!
POZDRAWIAM

~ Beata | 05-04-2012

Bardzo dzękuję Pani Lidii za pomoc mojej małej Kreseczce - szczurci. Dziękuję za wspaniałe podejście. Wreszcie mogę odetchnąć z ulgą i nie stresować się zdrowiem małej. Wspaniała klinika i kontakt z Panią Lidią. Taki powinien być właśnie lekarz weterynarii, z powołania. Dziękuję też za Kropeczkę - robiła Pani wszytsko co można zrobić, szkoda tylko że tak późno dowiedziałam się o klinice. Pozdrawiam

~ Renata z Krakowa | 23-02-2012

Bardzo dziękuję za podjęcie się operacji u mojego szczurka. Inni lekarze u których byłam powiedzieli że nie ma szans, aby przeżył zabieg a dr.Lewandowska przeprowadziła operację, szczurek żyje i ma się dobrze. Wspaniała opieka nad zwierzątkiem i jego zestresowanym właścicielem! Bardzo dziękujemy w imieniu swoim i naszego ogonka!!!

~ Filip - króliczek z Jaworzna | 10-01-2011

Bardzo dziękuję Pani doktor Lidii i Pani doktor Asi za leczenie moich ząbków!Teraz znowu mogę jeść:) Szybko wydobrzałem po ostatniej wizycie i razem z Filipinką już na drugi dzień psociliśmy jak zwykle po całym mieszkaniu!

~ Filipinka - królisia z Jaworzna | 10-01-2011

Bardzo dziękuję Paniom za leczenie Filipka! Bardzo go kocham i zawsze się martwię jak choruje! Oj, biedny on jest z tymi ząbkami! Ale znowu jest dobrze:) I znowu bawimy się razem i psocimy, wszędzie nas pełno! Znowu jest radość w naszym domu i naszych opiekunów :)

~marta | 21-07-2010

Bardzo dziękuję za super opiekę nad Hipcią i nieskończone pokłady cierpliwości dla właścicielki panikary :)