Oazowy Blog Lecznicowy

Wystaw opinięPoznaj opinie o naszej lecznicy


~ Mariola | 13-03-2010

Najserdeczniejsze z serdecznych podziękowania dla PANI DOKTOR za uratowanie życia uszatkowi z przerastającymi trzonowcami(październik 2009) oraz życzenia powodzenia dla nowej kliniki

~ Agata i Marek kunysz | 16-02-2010

Serdeczne podziękowania dla dr Lidii za uratowanie Tuśka...profesjonalizm,serce i podejście do uszatych pacjentów

~ Grażyna Barska | 09-01-2010

Serdecznie dziękujemy Pani dr Lewandowskiej za wyleczenie naszego Filipka, opiekę nad nim i rady, jakich nam udziela przy wizytach. Jest wyjątkowym weterynarzem, oddana całym sercem króliczkom i wszystkim zwierzątkom.

~Pola | 26-10-2009

Witam serdecznie....chciałabym podziękować całej "Ekipie" Lecznicy za tak oddaną opiekę nad naszymi kochanymi pupilami.TAKICH LUDZI I MIŁOŚNIKÓW ZWIERZĄT TYLKO ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ!!!!! pozdrawiamy gorąco z "KROPKIEM" :)

~JustynaL | 06-10-2009

Dzis (6.10.09) Pani Doktor przywrocila do życia moją króliczke, wręcz ze stanu agonalnego. Jestem wdzieczna Pani Doktor za tak fachową i oddaną pomoc.Jest dla mnie bardzo dobrym weterynarzem z ogromną wiedzą praktyczna i teoretyczna. Od pierwszej chwili pojawienia sie w Lecznicy wiedziala co robic i to nas uratowala. Kroliczka zostala w szpitalu w Oazie na obserwacji, ale miejmy nadzieje, ze bedzie tylko lepiej. Tak dobrej Doktor Weterynarii nie spotkalam.

~Dagmara | 13-07-2009

Moja Sonia miała chorą łapke i dzieki lekarzom z tej kliniki wróciła na cztery łapki:)

Sonia to szynszyla :)

~ Joan | 21-04-2009

Dobra strona, pożyteczna, fachowe porady lekarzy, szkoda, ,ze tak mało jest lecznic dla naszych kochanych pupili z prawdziwego zdarzenia ,Serdecznie pozdrawiam wszystkich lekarzy z tej lecznicy,niebawem pojawię się z swoim sznaucerkiem u państwa.

~ Magda | 13-12-2008

Bardzo dziękuję za uratowanie mojej świnki Myszki. Świnka była od paru miesięcy chora i bardzo cierpiała. Pani doktor Lewandowska wyleczyła ją i przywróciła radość życia prosiaczkowi:) Świnka wróciła do zdrowia i czuje się świetnie.
Lecznicę poleciła mi koleżanka i wiem, że już swoje zwierzątka będę leczyła jedynie tam. To już mój drugi prosiaczek, który uzyskał tam wyjątkową pomoc. Dziękuję bardzo!!!!!!

~ Mirka Zych | 04-12-2008

Chciałam z całego serca jeszcze raz podziękować za pomoc dla naszego Kicusia - 11 letniego szarego króliczka. Ogromne serce połączone z bardzo dużą fachowością jest naprawdę rzeczą unikalną. Trafiliśmy do Oazy dwa lata temu, z małą nadzieją, że będzie można pomóc naszemu króliczkowi, po doświadczeniach jakie mieliśmy.
I pomogli, powiedzieli jak należy dalej pielęgnować zwierzaczka.
Jeszcze raz bardzo diękujemy i życzymy wszystkiego dobrego wspaniałym lekarzom z Oazy.

~ Natalia | 18-10-2008

Mój króliczek uzyskał tu profesjonalną pomoc a lekarze byli barzdzo mili i wyrozumniali oraz cierpliwi

Gorąco wszystkikm polecam tę klinikę