Wystaw opinięPoznaj opinie o naszej lecznicy


~ Renata z Krakowa | 23-02-2012

Bardzo dziękuję za podjęcie się operacji u mojego szczurka. Inni lekarze u których byłam powiedzieli że nie ma szans, aby przeżył zabieg a dr.Lewandowska przeprowadziła operację, szczurek żyje i ma się dobrze. Wspaniała opieka nad zwierzątkiem i jego zestresowanym właścicielem! Bardzo dziękujemy w imieniu swoim i naszego ogonka!!!

~ Filip - króliczek z Jaworzna | 10-01-2011

Bardzo dziękuję Pani doktor Lidii i Pani doktor Asi za leczenie moich ząbków!Teraz znowu mogę jeść:) Szybko wydobrzałem po ostatniej wizycie i razem z Filipinką już na drugi dzień psociliśmy jak zwykle po całym mieszkaniu!

~ Filipinka - królisia z Jaworzna | 10-01-2011

Bardzo dziękuję Paniom za leczenie Filipka! Bardzo go kocham i zawsze się martwię jak choruje! Oj, biedny on jest z tymi ząbkami! Ale znowu jest dobrze:) I znowu bawimy się razem i psocimy, wszędzie nas pełno! Znowu jest radość w naszym domu i naszych opiekunów :)

~marta | 21-07-2010

Bardzo dziękuję za super opiekę nad Hipcią i nieskończone pokłady cierpliwości dla właścicielki panikary :)

~ Mariola | 13-03-2010

Najserdeczniejsze z serdecznych podziękowania dla PANI DOKTOR za uratowanie życia uszatkowi z przerastającymi trzonowcami(październik 2009) oraz życzenia powodzenia dla nowej kliniki

~ Agata i Marek kunysz | 16-02-2010

Serdeczne podziękowania dla dr Lidii za uratowanie Tuśka...profesjonalizm,serce i podejście do uszatych pacjentów

~ Grażyna Barska | 09-01-2010

Serdecznie dziękujemy Pani dr Lewandowskiej za wyleczenie naszego Filipka, opiekę nad nim i rady, jakich nam udziela przy wizytach. Jest wyjątkowym weterynarzem, oddana całym sercem króliczkom i wszystkim zwierzątkom.

~Pola | 26-10-2009

Witam serdecznie....chciałabym podziękować całej "Ekipie" Lecznicy za tak oddaną opiekę nad naszymi kochanymi pupilami.TAKICH LUDZI I MIŁOŚNIKÓW ZWIERZĄT TYLKO ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ!!!!! pozdrawiamy gorąco z "KROPKIEM" :)

~JustynaL | 06-10-2009

Dzis (6.10.09) Pani Doktor przywrocila do życia moją króliczke, wręcz ze stanu agonalnego. Jestem wdzieczna Pani Doktor za tak fachową i oddaną pomoc.Jest dla mnie bardzo dobrym weterynarzem z ogromną wiedzą praktyczna i teoretyczna. Od pierwszej chwili pojawienia sie w Lecznicy wiedziala co robic i to nas uratowala. Kroliczka zostala w szpitalu w Oazie na obserwacji, ale miejmy nadzieje, ze bedzie tylko lepiej. Tak dobrej Doktor Weterynarii nie spotkalam.

~Dagmara | 13-07-2009

Moja Sonia miała chorą łapke i dzieki lekarzom z tej kliniki wróciła na cztery łapki:)

Sonia to szynszyla :)


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.