Wystaw opinięPoznaj opinie o naszej lecznicy


~ Joan | 21-04-2009

Dobra strona, pożyteczna, fachowe porady lekarzy, szkoda, ,ze tak mało jest lecznic dla naszych kochanych pupili z prawdziwego zdarzenia ,Serdecznie pozdrawiam wszystkich lekarzy z tej lecznicy,niebawem pojawię się z swoim sznaucerkiem u państwa.

~ Magda | 13-12-2008

Bardzo dziękuję za uratowanie mojej świnki Myszki. Świnka była od paru miesięcy chora i bardzo cierpiała. Pani doktor Lewandowska wyleczyła ją i przywróciła radość życia prosiaczkowi:) Świnka wróciła do zdrowia i czuje się świetnie.
Lecznicę poleciła mi koleżanka i wiem, że już swoje zwierzątka będę leczyła jedynie tam. To już mój drugi prosiaczek, który uzyskał tam wyjątkową pomoc. Dziękuję bardzo!!!!!!

~ Mirka Zych | 04-12-2008

Chciałam z całego serca jeszcze raz podziękować za pomoc dla naszego Kicusia - 11 letniego szarego króliczka. Ogromne serce połączone z bardzo dużą fachowością jest naprawdę rzeczą unikalną. Trafiliśmy do Oazy dwa lata temu, z małą nadzieją, że będzie można pomóc naszemu króliczkowi, po doświadczeniach jakie mieliśmy.
I pomogli, powiedzieli jak należy dalej pielęgnować zwierzaczka.
Jeszcze raz bardzo diękujemy i życzymy wszystkiego dobrego wspaniałym lekarzom z Oazy.

~ Natalia | 18-10-2008

Mój króliczek uzyskał tu profesjonalną pomoc a lekarze byli barzdzo mili i wyrozumniali oraz cierpliwi

Gorąco wszystkikm polecam tę klinikę

~Ania | 10-06-2008

Moje koty zawsze znajdują tutaj profesjonalną pomoc. Lekarze są cierpliwi i wyrozumiali, zawsze służa radą i pomocą, odpowiadają na wiele pytań zatroskanych właścicieli :)Polecam szczególnie chirurgów. pozdrawiamm

~ Agata Piliszek | 07-03-2008

Bardzo dziękuje za fachową i troskliwą opiekę nad maleńkim króliczkiem Guciem, dzięki Wam miałam 48 godzin nadziei. Serdecznie pozdrawiam

~Mela | 30-01-2008

Wspaniali ludzie i atmosfera. Dziękuję i polecam. Mela z Królikiem Sasanką :)

~ Renata | 16-11-2007

Bardzo dziękuję za pomoc jakiej udzielono w szpitalu mojej tchórzofretce Zołzie. Pogryzła się z kumpelką i nie wyglądała za ciekawie ... całe szczęście już wszystko dobrze :)

~ Jolanta Krasińska | 07-09-2007

Mój szczurek Gapcio jest chory na serce wydawało się,że nic już z niego nie będzie,ale żyje i ma się dobrze dzięki wspaniałym ludziom z Oazy. Warto tam jechać przez całe miasto. Dziękuję:)))

~Justyna | 01-08-2007

Wspaniali ludzie, cudowna atmosfera. W dodatku jako nieliczni znają się na zajęczakac, gryzoniach, łasicowatych. Nie raz ratowali moje szczurki.


Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.